Dr. A. Tayfur Yağcı, İzmir, Akupunktur

Dr. A. Tayfur Yağcı

Akupunktur - İzmir

Akupunktur ve Sinüzit, Sigarayı Bırakma, Romatizmal Ağrılar

Randevu Al0 (850) 433 38 10Soru Sor

Doktorun Adresi

(1379) Şevket Özçelik Sok.No: 19/4 35220 Alsancak  Konak, İzmir
Dr. A. Tayfur YAĞCI Akupunktur ve Medikal Estetik Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

A. Tayfur Yağcı Hakkında

A. Tayfur Yağcı Kimdir?

Dr. Tayfur YAĞCI, 1953 yılında Manisa'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır 1992-1993 yılları arasında İzmir Eşrefpaşa Hastanesi'nde Çinli Akupunktur uzmanları ile birlikte çalışmış, Türkiye Akupunktur Derneği’nde 1 yıl eğitim seminerine katılarak eğitim sertifikası almıştır.

1995 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nde Akupunktur üst eğitimi almıştır. Pekin-Çin’de Uluslararası Akupunktur Eğitim Akademisine bağlı hastanelerde çalışan Dr.Tayfur YAĞCI, 1996 yılında Paris’te Mezoterapi ve Medikal Estetik Tıbbi Tedavisi eğitimini tamamlamış olup bu eğitimi alan ilk beş hekimden birifi ve İzmir’de tek doktor olarak yıllarca hastalarına hizmet vermiştir.

1997 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi- Edirne’de hekimlere akupunktur eğitimi dersleri vermiştir. Bilimsel Proloterapi Derneği Proloterapi Okulundan Proloterapi eğitimi de almış olan Dr.Tayfur YAĞCI, Klasik Homeopati eğitimi alan Türkiye’nin sertifikalı ilk Homeopatlarındandır.

Dr.Tayfur YAĞCI, İzmir’in kardeş şehri Tianjin’de Geleneksel Çin Tıbbi ve Akupunktur Üniversitesi 1000 yataklı Eğitim Hastanesi’nde çalışmış, buradaki başarılı çalışmalarından dolayı ilk defa bir yabancı hekime verilen "Altın Anahtar" ile ödüllendirilmiştir. Bu alanda Yorktest ve Pinner test İzmir Bölgesi yetkili uygulayıcısıdır.

Türkiye Akupunktur Derneği, Akademik Akupunktur Derneği, Tamamlayıcı Tıp Derneği, Anti-Aging Eğitim ve Araştırma Derneği üyesi, Klasik Homeopati Derneği kurucu üyesi, Türkiye Mezoterapi Derneği kurucu üyesi, Medikal Estetik Derneği, Kozmetik Araştırmacıları Derneği, Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği üyesi, Enerji Tıbbı ve Uygulama Derneği Onur Kurulu üyesi ve Fransa Mezoterapi Derneği, IGNH, Uluslararası Hunekeye göre Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği üyesi olan Dr.Tayfur YAĞCI, T.C. Sağlık Bakanlığı "Akupunktur Tedavisi Uygulama Yetki Belgesi" ve "Medikal Estetik Uygulama Yetki Belgesi" sahibidir.

Dr.Tayfur YAĞCI, 1995 yılından beri kongre, seminer, sempozyum, kurs, eğitim ve gezi amacıyla yaptığı yurtdışı seyahatlerinde, gezip görüp, yaşadıklarını ve yolculuk anılarını gazetelerde yazı dizisi şeklinde yazarak okuyucularıyla paylaşmaktadır. Bununla birlikte, Su Grubu üyesi ressam olan uluslararası bilimsel seçici kurul tarafından, dünyanın 3 büyük bienalinden birisi olan Floransa Bienaline davet edilmiş ve 5-13 Aralık 2009 tarihinde Obezite konulu üç eseri ile Bienale katılarak Türkiye’yi temsil etmiştir. 6-12 Aralık 2011 tarihinde İtalya LECCE şehrindeki Türk-İtalyan ressamları Sanat Etkinliklerine davet edilmiş ve ülkemizi 30 Türk ressamıyla birlikte Harem adını verdiği 10 eseri ile temsil etmiştir.

Dr. Tayfur YAĞCI, mesleki çalışmalarına İzmir - Alsancak'ta bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DİĞER

İlgilendiği Hastalıklar

 • Akupunktur ve Sinüzit
 • Sigarayı Bırakma
 • Romatizmal Ağrılar
 • Zayıflama Ve Kilo Problemleri
 • Kronik Yorgunluk

Tedaviler

 • Kırışıklık tedavisi
 • Medikal estetik
 • Sigara bırakma
 • Akupunktur Tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 10

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.3
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..

Aylardır geçmeyen şiddetli bel ağrılarımı tedavileriyle geçiren doktor Tayfur beye çok teşekkür ediyorum. Çok teşekkürler hocam sayenizde geceleri artık rahat uyuyorum allah sizden razı olsun. 06-11-2017

an..

Yaklaşık 6 ay önce Tayfur beyle akupunktur ile sigara bıraktırma tedavisine başladık. İlk seansta tedavisi son derece başarılı oldu. 6 aydır sigara kullanmıyorum. İlgisi ve desteği için çok teşekkürler. 23-09-2016

er..likten

mesleğini etik kurallar çerçevesinde yapan donanımlı dürüst bir hekim,sizi kutluyorum 12-12-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. A. Tayfur Yağcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Dr. A. Tayfur Yağcı ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. A. Tayfur Yağcı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 10

Dr. A. Tayfur Yağcı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A. Tayfur Yağcı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. A. Tayfur Yağcı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. A. Tayfur Yağcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. A. Tayfur Yağcı Dr. A. Tayfur YAĞCI Akupunktur ve Medikal Estetik Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. A. Tayfur Yağcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. A. Tayfur Yağcı Akupunktur, uzmanıdır. Kırışıklık tedavisi, Medikal estetik, Sigara bırakma, Akupunktur Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Akupunktur ve Sinüzit, Sigarayı Bırakma, Romatizmal Ağrılar, Zayıflama Ve Kilo Problemleri, Kronik Yorgunluk hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. A. Tayfur Yağcı için muayene ücreti nedir?
Dr. A. Tayfur Yağcı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. A. Tayfur Yağcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. A. Tayfur Yağcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A. Tayfur Yağcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Paz 09 Ağu
Pzt 10 Ağu
Sal 11 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.