Dr. A. Tayfur Yağcı

Akupunktur - İzmir
4.7

Depresyon-Anksiyete-Panik Atak, Migren, Bel-Boyun-Eklem Ağrıları

4.7

“Aylardır geçmeyen şiddetli bel ağrılarımı tedavileriyle geçiren doktor Tayfur beye çok teşekkür ediy...” Devamı

Dr. A. Tayfur Yağcı

Dr. Tayfur YAĞCI, 1953 yılında Manisa'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır 1992-1993 yılları arasında İzmir Eşrefpaşa Hastanesi'nde Çinli Akupunktur uzmanları ile birlikte çalışmış, Türkiye Akupunktur Derneği’nde 1 yıl eğitim seminerine katılarak eğitim sertifikası almıştır.

1995 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nde Akupunktur üst eğitimi almıştır. Pekin-Çin’de Uluslararası Akupunktur Eğitim Akademisine bağlı hastanelerde çalışan Dr.Tayfur YAĞCI, 1996 yılında Paris’te Mezoterapi ve Medikal Estetik Tıbbi Tedavisi eğitimini tamamlamış olup bu eğitimi alan ilk beş hekimden birifi ve İzmir’de tek doktor olarak yıllarca hastalarına hizmet vermiştir.

1997 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi- Edirne’de hekimlere akupunktur eğitimi dersleri vermiştir. Bilimsel Proloterapi Derneği Proloterapi Okulundan Proloterapi eğitimi de almış olan Dr.Tayfur YAĞCI, Klasik Homeopati eğitimi alan Türkiye’nin sertifikalı ilk Homeopatlarındandır.

Dr.Tayfur YAĞCI, İzmir’in kardeş şehri Tianjin’de Geleneksel Çin Tıbbi ve Akupunktur Üniversitesi 1000 yataklı Eğitim Hastanesi’nde çalışmış, buradaki başarılı çalışmalarından dolayı ilk defa bir yabancı hekime verilen "Altın Anahtar" ile ödüllendirilmiştir. Bu alanda Yorktest ve Pinner test İzmir Bölgesi yetkili uygulayıcısıdır.

Türkiye Akupunktur Derneği, Akademik Akupunktur Derneği, Tamamlayıcı Tıp Derneği, Anti-Aging Eğitim ve Araştırma Derneği üyesi, Klasik Homeopati Derneği kurucu üyesi, Türkiye Mezoterapi Derneği kurucu üyesi, Medikal Estetik Derneği, Kozmetik Araştırmacıları Derneği, Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği üyesi, Enerji Tıbbı ve Uygulama Derneği Onur Kurulu üyesi ve Fransa Mezoterapi Derneği, IGNH, Uluslararası Hunekeye göre Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği üyesi olan Dr.Tayfur YAĞCI, T.C. Sağlık Bakanlığı "Akupunktur Tedavisi Uygulama Yetki Belgesi" ve "Medikal Estetik Uygulama Yetki Belgesi" sahibidir.

Dr.Tayfur YAĞCI, 1995 yılından beri kongre, seminer, sempozyum, kurs, eğitim ve gezi amacıyla yaptığı yurtdışı seyahatlerinde, gezip görüp, yaşadıklarını ve yolculuk anılarını gazetelerde yazı dizisi şeklinde yazarak okuyucularıyla paylaşmaktadır. Bununla birlikte, Su Grubu üyesi ressam olan uluslararası bilimsel seçici kurul tarafından, dünyanın 3 büyük bienalinden birisi olan Floransa Bienaline davet edilmiş ve 5-13 Aralık 2009 tarihinde Obezite konulu üç eseri ile Bienale katılarak Türkiye’yi temsil etmiştir. 6-12 Aralık 2011 tarihinde İtalya LECCE şehrindeki Türk-İtalyan ressamları Sanat Etkinliklerine davet edilmiş ve ülkemizi 30 Türk ressamıyla birlikte Harem adını verdiği 10 eseri ile temsil etmiştir.

Dr. Tayfur YAĞCI, mesleki çalışmalarına İzmir - Alsancak'ta bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Dr. A. Tayfur YAĞCI Akupunktur ve Medikal Estetik Merkezi
(1379) Şevket Özçelik Sok.No: 19/4 35220 Alsancak Konak/İzmir
Hizmetler
Kırışıklık tedavisi Medikal estetik Akupunktur tedavisi Devamı

Hakkında

Dr. Tayfur YAĞCI, 1953 yılında Manisa'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır 1992-1993 yılları arasında İzmir Eşrefpaşa Hastanesi'nde Çinli Akupunktur uzmanları ile birlikte çalışmış, Türkiye Akupunktur Derneği’nde 1 yıl eğitim seminerine katılarak eğitim sertifikası almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Depresyon-Anksiyete-Panik Atak Migren Bel-Boyun-Eklem Ağrıları Kronik Yorgunluk Zayıflama Ve Kilo Problemleri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.7

Zamanlama

4.7

İlgi

4.7

Ortam

4.7
AB
Ahm*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Aylardır geçmeyen şiddetli bel ağrılarımı tedavileriyle geçiren doktor Tayfur beye çok teşekkür ediyorum. Çok teşekkürler hocam sayenizde geceleri artık rahat uyuyorum allah sizden razı olsun.

SG
Sin*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Yaklaşık 6 ay önce Tayfur beyle akupunktur ile sigara bıraktırma tedavisine başladık. İlk seansta tedavisi son derece başarılı oldu. 6 aydır sigara kullanmıyorum. İlgisi ve desteği için çok teşekkürler.

ÖÇ
Öme*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

mesleğini etik kurallar çerçevesinde yapan donanımlı dürüst bir hekim,sizi kutluyorum

Sık Sorulan Sorular

Dr. A. Tayfur Yağcı ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. A. Tayfur Yağcı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. A. Tayfur Yağcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. A. Tayfur Yağcı Dr. A. Tayfur YAĞCI Akupunktur ve Medikal Estetik Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. A. Tayfur Yağcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. A. Tayfur Yağcı Akupunktur uzmanıdır. Depresyon-Anksiyete-Panik Atak, Migren, Bel-Boyun-Eklem Ağrıları alanlarında hizmet veriyor ve Kırışıklık tedavisi, Medikal estetik, Akupunktur tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube