Dr. A. Tayfur Yağcı

Akupunktur - İzmir
4.7

Depresyon-Anksiyete-Panik Atak, Migren, Bel-Boyun-Eklem Ağrıları

4.7

“Aylardır geçmeyen şiddetli bel ağrılarımı tedavileriyle geçiren doktor Tayfur beye çok teşekkür ediy...” Devamı

Dr. A. Tayfur Yağcı

Dr. Tayfur YAĞCI, 1953 yılında Manisa'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır 1992-1993 yılları arasında İzmir Eşrefpaşa Hastanesi'nde Çinli Akupunktur uzmanları ile birlikte çalışmış, Türkiye Akupunktur Derneği’nde 1 yıl eğitim seminerine katılarak eğitim sertifikası almıştır.

1995 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nde Akupunktur üst eğitimi almıştır. Pekin-Çin’de Uluslararası Akupunktur Eğitim Akademisine bağlı hastanelerde çalışan Dr.Tayfur YAĞCI, 1996 yılında Paris’te Mezoterapi ve Medikal Estetik Tıbbi Tedavisi eğitimini tamamlamış olup bu eğitimi alan ilk beş hekimden birifi ve İzmir’de tek doktor olarak yıllarca hastalarına hizmet vermiştir.

1997 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi- Edirne’de hekimlere akupunktur eğitimi dersleri vermiştir. Bilimsel Proloterapi Derneği Proloterapi Okulundan Proloterapi eğitimi de almış olan Dr.Tayfur YAĞCI, Klasik Homeopati eğitimi alan Türkiye’nin sertifikalı ilk Homeopatlarındandır.

Dr.Tayfur YAĞCI, İzmir’in kardeş şehri Tianjin’de Geleneksel Çin Tıbbi ve Akupunktur Üniversitesi 1000 yataklı Eğitim Hastanesi’nde çalışmış, buradaki başarılı çalışmalarından dolayı ilk defa bir yabancı hekime verilen "Altın Anahtar" ile ödüllendirilmiştir. Bu alanda Yorktest ve Pinner test İzmir Bölgesi yetkili uygulayıcısıdır.

Türkiye Akupunktur Derneği, Akademik Akupunktur Derneği, Tamamlayıcı Tıp Derneği, Anti-Aging Eğitim ve Araştırma Derneği üyesi, Klasik Homeopati Derneği kurucu üyesi, Türkiye Mezoterapi Derneği kurucu üyesi, Medikal Estetik Derneği, Kozmetik Araştırmacıları Derneği, Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği üyesi, Enerji Tıbbı ve Uygulama Derneği Onur Kurulu üyesi ve Fransa Mezoterapi Derneği, IGNH, Uluslararası Hunekeye göre Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği üyesi olan Dr.Tayfur YAĞCI, T.C. Sağlık Bakanlığı "Akupunktur Tedavisi Uygulama Yetki Belgesi" ve "Medikal Estetik Uygulama Yetki Belgesi" sahibidir.

Dr.Tayfur YAĞCI, 1995 yılından beri kongre, seminer, sempozyum, kurs, eğitim ve gezi amacıyla yaptığı yurtdışı seyahatlerinde, gezip görüp, yaşadıklarını ve yolculuk anılarını gazetelerde yazı dizisi şeklinde yazarak okuyucularıyla paylaşmaktadır. Bununla birlikte, Su Grubu üyesi ressam olan uluslararası bilimsel seçici kurul tarafından, dünyanın 3 büyük bienalinden birisi olan Floransa Bienaline davet edilmiş ve 5-13 Aralık 2009 tarihinde Obezite konulu üç eseri ile Bienale katılarak Türkiye’yi temsil etmiştir. 6-12 Aralık 2011 tarihinde İtalya LECCE şehrindeki Türk-İtalyan ressamları Sanat Etkinliklerine davet edilmiş ve ülkemizi 30 Türk ressamıyla birlikte Harem adını verdiği 10 eseri ile temsil etmiştir.

Dr. Tayfur YAĞCI, mesleki çalışmalarına İzmir - Alsancak'ta bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

sigarayı bırakmak istiyorum,

Dr Bey,ben 63 yaşındayım 40 yıldır günde bir paket sigara içiyorum,bırakmak istiyorum,ama 9 yıl önce oğlum vefat etti, antidepresan kullanıyorum,akupunktur ile bırakmam mümkünmüdür,teşekkürler,

Dr. A. Tayfur Yağcı

Dr. A. Tayfur Yağcı tarafından cevaplandı

Merhaba! Pervin hnm, tüm keyif verici maddelerde olduğu gibi sigarayı bırakma tedavisinde karar verm... Cevabı görmek için tıkla.

22 Temmuz 2020 tarihinde cevaplandı.

Zayıflamak için yardım

Mrb Dr bey ben ege ünv sağlık teknikeri olarak görev yapmaktayım hayatımda en büyük hayalim zayıflamak çünkü hiç zayıf olmadım hayattaki sıkıntılarımı yemek yiyerek unutmaya çalışıyorum.gercekten depresif durumdayım akupunktur hiç denemedim tek korkum bu tedaviye bütçemin yetip yetmeyeceği. Yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler

Dr. A. Tayfur Yağcı

Dr. A. Tayfur Yağcı tarafından cevaplandı

Merhaba Esengül hnm,detaylı bilgi için beni 4630314 den arayabilirmisiniz.Tek şartım var, zayıflama ... Cevabı görmek için tıkla.

31 Temmuz 2018 tarihinde cevaplandı.

Kataraktgoz

Hocam saygılar benim gözümde katarakt var akupunkturla bunun ameliyatının geciktirilmesi veya tedavisi varmı görme merkezi noktaları uyarilabikirmi cevabınızı tesekkurler

Dr. A. Tayfur Yağcı

Dr. A. Tayfur Yağcı tarafından cevaplandı

Merhaba, katarakt ancak ameliyat ile tedavi edilir,göz doktorunuzla görüşün,şifa diliyorum. Cevabı görmek için tıkla.

24 Nisan 2018 tarihinde cevaplandı.

Dr. A. Tayfur YAĞCI Akupunktur ve Medikal Estetik Merkezi
(1379) Şevket Özçelik Sok.No: 19/4 35220 Alsancak Konak/İzmir
Tedaviler
Kırışıklık tedavisi Medikal estetik Akupunktur Tedavisi Devamı

İlgi Alanları

Depresyon-Anksiyete-Panik Atak Migren Bel-Boyun-Eklem Ağrıları Kronik Yorgunluk Zayıflama Ve Kilo Problemleri Romatizmal Ağrılar Sigarayı Bırakma Akupunktur ve Sinüzit

Görüşler

4.7

Zamanlama

4.7

İlgi

4.7

Ortam

4.7
AB
Ahm*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Aylardır geçmeyen şiddetli bel ağrılarımı tedavileriyle geçiren doktor Tayfur beye çok teşekkür ediyorum. Çok teşekkürler hocam sayenizde geceleri artık rahat uyuyorum allah sizden razı olsun.

SG
Sin*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yaklaşık 6 ay önce Tayfur beyle akupunktur ile sigara bıraktırma tedavisine başladık. İlk seansta tedavisi son derece başarılı oldu. 6 aydır sigara kullanmıyorum. İlgisi ve desteği için çok teşekkürler.

ÖÇ
Öme*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

mesleğini etik kurallar çerçevesinde yapan donanımlı dürüst bir hekim,sizi kutluyorum

Sık Sorulan Sorular

Dr. A. Tayfur Yağcı ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. A. Tayfur Yağcı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. A. Tayfur Yağcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. A. Tayfur Yağcı Dr. A. Tayfur YAĞCI Akupunktur ve Medikal Estetik Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. A. Tayfur Yağcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. A. Tayfur Yağcı Akupunktur uzmanıdır. Depresyon-Anksiyete-Panik Atak, Migren, Bel-Boyun-Eklem Ağrıları alanlarında hizmet veriyor ve Kırışıklık tedavisi, Medikal estetik, Akupunktur Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube