Doç. Dr. Servet Kayhan, İstanbul, Göğüs Hastalıkları

Doç. Dr. Servet Kayhan

Göğüs Hastalıkları - İstanbul

Besin Alerjisi, Genel Göğüs Hastalıkları, Astım

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı  Bahçelievler, İstanbul
Özel Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Servet Kayhan Hakkında

Servet Kayhan Kimdir?

Doç. Dr. Servet KAYHAN, tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İstanbul Heybeliada Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki ihtisas eğitiminin ardından Uzm. Dr. ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nden Doç. Dr. unvanını almıştır.

Doç. Dr. Servet KAYHAN, 2001-2003 yılları arasında Artvin Devlet Hastanesi’nde, 2006-2011 yıları arasında ise Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi Başhekim olarak görev yapmıştır.

Türk Torak Derneği, Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği, Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği ve Akademik Solunum Derneği gibi mesleki kuruluşlara üyedir. 2012 yılında Samsun Valiliği tarafından Başarı Belgesi almıştır.

Solunum yoğun bakımı, Bronkoskopi ve girişimsel pulmonoloji, Uykuyla ilişkili solunum hastalıkları, Akciğer kanseri, KOAH (Kronik obstrüktif akciğer hastalıkları), Astım ve allerjik solunum hastalıkları, Sigara bırakmaya yönelik tedaviler, Tüberküloz, Plevra hastalıkları tıbbi ilgi alanları arasındadır.

Doç.Dr.Servet KAYHAN, İstanbul Bahçelievler'de bulunan Özel Medical Park Bahçelievler Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • Diğer

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Yayınlar

 • A. Uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleler
 • A1. Kayhan S, Guzel A, Duran L, Tutuncu S, Guzel A, Gunaydın M, Salis O, Okuyucu A, Selcuk MY. Effects of leflunomide on inflamation and fibrosis in bleomycine induced pulmonary fibrosis in wistar albino rats. Journal of Thoracic Disease (ISI.) Published
 • A2. Kayhan S, Gumus A, Cinarka H, Murat N, Yilmaz A, Bedir R , Sahin U. The clinical utility of pleural YKL-40 levels in diagnosing pleural effusions. Journal of Thoracic Disease (ISI).Published online in 2013 Sep 24. DOI: 10.3978/ j.issn.2072-1439.2013.0
 • A3. Cinarka H, Kayhan S, Gumus A, Durakoglugil ME, Erdogan T, Ezberci I, Yavuz A, Ozkaya S, Sahin U. Arterial stiffness measured by carotid femoral pulse wave velocity is associated with disease severity in chronic obstructive pulmonary disease. Respirato
 • A4. Atici AG, Kayhan S, Aydin D, Yilmaz YA. Plasma viscosity levels in pulmonary thromboembolism. Clinical Hemorheology and Microcirculation (ISI). 2013 Jan 1;55(3):313-20. doi:10.3233/CH-2012-1637.

Son Cevapladığı Sorular

 • Diyafram kistatik ameliyatı ile ilgili

  Doktor bey , annem 3 hafta önce diyafram kası ameliyatı oldu. 2 adet kistatik e rastlandı ve başarılı bir şekilde alındı. fakat ağrıları eksilmeden devam etmekte, acaba bu durum normal midir ? teşekkürler...

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Servet Kayhan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Sol göğüs ağrısı

  Merhaba benim bir haftadan beridir sol göğüs bölgemde sol memenin olduğu yerde ağrı ve gece yatarken sağ sola döndüğümde bişeyler içerde karışıyor gibi oluyor ağrı daha çok fazlalaşıyor gece uyku uyuyamıyorum kardioloji doktoruna gittim ekg kan tahlili doktor kontrolünden er şey normal çıktı sizce s... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Servet Kayhan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Servet Kayhan kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. S Kayhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Servet Kayhan için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. S Kayhan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Servet Kayhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Servet Kayhan Özel Medical Park Bahçelievler Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Servet Kayhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Servet Kayhan Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Bina sendromu, Meme mr'ı, Bronş lavajı, Solunum fonksiyon testi, İnce iğne aspirasyon biyopsisi (İİAB) alanlarında hizmet veriyor ve Besin Alerjisi, Genel Göğüs Hastalıkları, Astım, Sigara Bıraktırma, Koah hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Servet Kayhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Servet Kayhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Servet Kayhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. S Kayhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Servet Kayhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. S Kayhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.