Uzm. Dr.

Erdem Ak

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Elazığ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Gelişimi, Böbrek Ve İdrar Yolları Travması, Kalp Hastalıkları, Yenidoğan işitme taraması, Çocuk beslenme, Aşı takvimi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

10 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Merhabalar.15 aylık oğlum 1 haftadır ishal. 3 gündür reflor veriyorum ama g

  Merhabalar.15 aylık oğlum 1 haftadır ishal. 3 gündür reflor veriyorum ama geçmedi.bu arada biraz zayıfladı.ateş yok,kusma yok. ne önerirsiniz. nasıl beslemeliyim teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Erdem Ak

  Uzm. Dr. Erdem Ak

  15 aylık yaklaşık olarak bir haftadır ishali varsa dehidrate ( susuz) kalmış olabilir bu yüzden dikkatli olmalısınız gerekirse damardan sıvı verelibelir ishal uzadığında barsaklardaki enzimlerde azalır bu dönemde ors sıvısı vermenizi öneririm ilk 4 saatte 50 cc/ kg ve takibinde 24 saatte 100 cc/ k... Cevabı gör

 • Merhabalar hocam. benim oğlum 2 yaşında her sabah olmamakla birlikte kahval

  Merhabalar hocam. benim oğlum 2 yaşında her sabah olmamakla birlikte kahvaltıda 1 bazen 2 çay kaşığı siyah havyar yiyiyor. benim size sormak istediğim havyar kabızlık yaparmı?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Erdem Ak

  Uzm. Dr. Erdem Ak

  Havyar, çikolota, un ürünleri gibi yüksek kalorili düşük hacimli besinler kabızlığı arttırır ancak 1 çay kaşığı havyara bağlı kabızlık ortaya çıkmaz sadece var olan kabızlığı bir miktar artırır..

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Erdem Ak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.