Doç. Dr. Yusuf Aydın

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - İstanbul

Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet), Şeker Hastalığı (Diyabet) Tedavisi, Şekersiz Diyabet (Diyabetes İnsipitus, Şekersiz Şeker Hastalığı)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Yeni Mh. Abdülhalik Redna Cad. No:24/1 Pendik  Pendik, İstanbul
Doçent Dr. Yusuf Aydın Muynehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Yusuf Aydın Hakkında

Yusuf Aydın Kimdir?

1972 yılında Tarsus’ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Tarsus’ta tamamladı. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) kazandı. 2002 yılında Dahiliye (İç Hastalıkları) uzmanlığını Dışkapı Yıldırım Beyazıt EAH de tamamladı. 2006 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Endokrinoloji ve metabolizma uzmanlığını aldı. 2010 yılında Doçent ünvanı kazandım. 8 yıl Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesinde Öğretim üyeliği yaptı. Üç yıl iç hastalıklar AB dalı başkanlığı ve 7 yıl Endokrinoloji ve metabolizma bölüm başkanlığını yaptı. Yurtdışı ve yurtiçi dergilerde yayımlanmış 100’ün üzerinde akademik çalışması ve bir çok endokrinoloji kitabımda bölüm yazarlığı mevcuttur.

Evli, 2 kız çocuğu var.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE TIP FAKÜLTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet)
 • Şeker Hastalığı (Diyabet) Tedavisi
 • Şekersiz Diyabet (Diyabetes İnsipitus, Şekersiz Şeker Hastalığı)
 • Şekersiz Diyabet (Diyabetes İnsipitus, Şekersiz Şeker Hastalığı)
 • Şişmanlık (Obezite)
Tedaviler
 • Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi
 • Yüksek Doz C
 • Yetişkin kanser ve tedavisi (Kemoterapi, immoterapi ve hedefe yönelik tedaviler)
 • Vitamin Takviyesi
 • Transvenöz karaciğer biyopsisi

Yusuf Aydın Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

slim..tacı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Teşekkürler hocam 25-08-2021

DIZ..ĞLAR
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kısa sürede dönüşünüz için minnettarım. 21-08-2021

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Yusuf Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yusuf Aydın Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Diabet mellusttus

  Sayin hocam tek tarafli ayak ustu sirti sisiyor parmaklarin oldugunu yani ust kismi psrmaklarda yok sislik yani yani tabanin alti ust kismi sisiyor hocam sag taraf diabet 2 hastasiyim saygilar yas59 hicam sormustum vebden aciklama istediniz bende insallah aciklamisimdir

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Yusuf Aydın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Diabet 2 hastaligini

  Sayin degerli hocam benim sag ust kismi sisiyir hocam ben diabet 2 hastasiyim tek sag ust kismi sisme oluyor hocam bobrek yetmezligini olabilirmi kirmizilik yok yanliz biraz sslik var kirkutorum hocam seker hastaliginda tek tarafli bacak ustu sisermi saygilar

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Yusuf Aydın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Yusuf Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. Y Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Yusuf Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Y Aydın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Yusuf Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Yusuf Aydın Doçent Dr. Yusuf Aydın Muynehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Yusuf Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Yusuf Aydın Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi, Yüksek Doz C, Yetişkin kanser ve tedavisi (Kemoterapi, immoterapi ve hedefe yönelik tedaviler), Vitamin Takviyesi, Transvenöz karaciğer biyopsisi, Tiroid kan testleri, Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve d vitamini bozuklukları), Obezite takibi ve tedavisi, Mide - Bağırsak Hastalıkları ve Tedavisi, Metabolizma hastalıkları (kilo fazlalığı, kilo azlığı..) alanlarında hizmet veriyor ve Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet), Şeker Hastalığı (Diyabet) Tedavisi, Şekersiz Diyabet (Diyabetes İnsipitus, Şekersiz Şeker Hastalığı), Şekersiz Diyabet (Diyabetes İnsipitus, Şekersiz Şeker Hastalığı), Şişmanlık (Obezite) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Yusuf Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Yusuf Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Yusuf Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. Y Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Yusuf Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Y Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.