Doç. Dr. Yelda Tayyareci, İstanbul, Kardiyoloji

Doç. Dr. Yelda Tayyareci

Kardiyoloji - İstanbul

Aort Anevrizması, Akut Akciğer Ödemi, Kalp Kapağı Problemleri

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Adnan Saygun Cad. Canan Sok. Ulus  Beşiktaş, İstanbul
Liv Hospital Ulus

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Yelda Tayyareci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Kalbe kramp girmesi...

  İyi günler doktor hanım.. bugün ikindin saat 3 gibi kızım okuldayken sınıfta derste bi anda nefes alamamaya başlamış hernefes aldığında kalbine kramp giriyormuş gibi bıcak saplanma hissi olmuş sol kolu boynundan itibaren uyuşmuş istem dışı titreme yaşadı bi yarım saat şiddetli bir şekilde ama üşümü... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Yelda Tayyareci

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Çarpıntı

  Merhaba..5 haftalık hamileyim ve çok fazla çarpıntım var..kalp için yapılacak ultrason veya eko bebek için problem olışturur mu?

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Yelda Tayyareci

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Yelda Tayyareci kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. Y Tayyareci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Yelda Tayyareci için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Y Tayyareci şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Yelda Tayyareci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Yelda Tayyareci Liv Hospital Ulus bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Yelda Tayyareci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Yelda Tayyareci Kardiyoloji, uzmanıdır. Hdl kolesterol testi, Periferal vasküler bypass, Koroner anjiyogram, Platelet sitaferezi(hemaferezis), Transmiyokardiyal lazer revaskülarizasyonu(tmr) alanlarında hizmet veriyor ve Aort Anevrizması, Akut Akciğer Ödemi, Kalp Kapağı Problemleri, Tansiyon Yüksekliği, Yüksek Tansiyon hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Yelda Tayyareci için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Yelda Tayyareci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Yelda Tayyareci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. Y Tayyareci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Yelda Tayyareci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Y Tayyareci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.