Doktorun Adresi

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Özlüce, 16059 Görükle/Nilüfer/Bursa  Bursa
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yakup Kordan Hakkında

Yakup Kordan Kimdir?

Doç. Dr. Yakup Kordan, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Yakup Kordan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • ULUDAG ÜNIVERSITESI

Yakup Kordan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Nazik,merhametli ve vicdanlı...Bir hekimde bulunması gereken tecrübe ve hakkaniyete sahip olması artı özelliklerinden bence...1 yıldır bizim tüm kahrımızı çekip,benim inatçı ve huysuz babamı ikna edip 3. Evredeki Mesane Tümörü ameliyatını gecen hafta basarıyla gercekleştirmiştir ?Kendisi ve ekibine sonsuz teşekkürler iyiki varsınız ? 14-07-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Yakup Kordan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Yakup Kordan kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. Y Kordan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Yakup Kordan için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Y Kordan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yakup Kordan ile anlaşmalı?
Yakup Kordan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Yakup Kordan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Yakup Kordan Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Yakup Kordan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Yakup Kordan Üroloji, uzmanıdır.

Doç. Dr. Yakup Kordan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Yakup Kordan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Yakup Kordan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. Y Kordan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Yakup Kordan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Y Kordan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.