Doç. Dr. Turgut Karaca

Genel Cerrahi - Hatay

Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

İsmet İnönü Mah. 720 Sok. No: 16  İskenderun, Hatay
Özel Palmiye Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Turgut Karaca Hakkında

Turgut Karaca Kimdir?

Doç. Dr. Turgut KARACA, 1 Haziran 1977 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1995 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2002-2006 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında; 2006-2007 yılları arasında Balıkesir Asker Hastanesi'nde, 2007-2008 yılları arasında Mardin Devlet Hastanesi'nde, 2008-2009 yılları arasında  Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4.Cerrahi Kliniği'nde, 2009-2012 yılları arasında Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi'nde, 2012-2016 yılları arasında İskenderun Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Doç. Dr. Turgut KARACA, 2016 yılından beri mesleki çalışmalarına İskenderun Özel Palmiye Hastanesi'nde devam etmektedir.

Doç. Dr. Turgut KARACA, Türk Cerrahi Derneği, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği, Türk Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Derneği ve European Wound Management Association (EWMA) üyesi olup 2012 yılında Türk Cerrahi Derneği'nden Cerrahi Yeterlilik Belgesi almıştır. Ayrıca kendisi, Laparoskopik fıtık onarımı kursu, Cerrahide zor yara yönetimi ve uygulamalı güncel yaklaşımlar kursu, Güncel yanık tedavisi modaliteleri eğitimi (Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Tedavi Merkezi’nde - 3ay), Üst GIS ve Alt GIS Endoskopi sertifikası (Türk Cerrahi Derneği aracılığıyla Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda - 3 ay), Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası, Yanık kursu, Hemoroidal Hastalıkta Cerrahi Tedavi Kursu ve Yanık, ilk yardım ve tedavisi kursu... gibi pek çok eğitim ve kursa katılmış ve sertifika sahibi olmuştur.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Cerrahi İnfeksiyonlar
 • Yara Iyileşmesi Ve Bakımı
 • Cerrahi Hastalarda Beslenme
 • Organ Nakli
 • Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar
Tedaviler
 • Paratiroidektomi
 • Stapler hemoroidopeksi
 • Anorektal bölge cerrahisi
 • Apandisit alınması
 • Rektosigmoidoskopi

Turgut Karaca Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

çuk..viker

cerrahların kralısın 15-03-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Turgut Karaca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Turgut Karaca kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. T Karaca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Turgut Karaca için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. T Karaca şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Turgut Karaca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Turgut Karaca Özel Palmiye Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Turgut Karaca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Turgut Karaca Genel Cerrahi, uzmanıdır. Paratiroidektomi, Stapler hemoroidopeksi, Anorektal bölge cerrahisi, Apandisit alınması, Rektosigmoidoskopi, Apendektomi, Tiroidektomi, Şeker ameliyatı, Dikişsiz tiroid cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme, Organ Nakli, Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Turgut Karaca için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Turgut Karaca muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Turgut Karaca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. T Karaca ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Turgut Karaca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. T Karaca hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.