Doç. Dr. Timur Yıldırım

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Konya - Selçuklu

Bel Fıtığı, Beyin Anevrizması, Boyun Fıtığı

Randevu Al 0 (850) 433 38 45

Doktorun Adresi

Musalla Bağları Mh. Gürz Sk. No: 1,  Selçuklu, Konya
Özel Medicana Konya Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Timur Yıldırım Hakkında

Timur Yıldırım Kimdir?

Doç. Dr. Timur Yıldırım, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı olmuştur.

Doç. Dr. Timur Yıldırım, mesleki çalışmalarına Özel Medicana Konya Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ATATÜRK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2010

Tecrübe: 11 yıl 11 ay

Deneyimler
 • Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  09 2013 - Şu Anda
 • Artvın Devlet Hastanesı
  11 2011 - 09 2013
 • Ankara Atatürk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  01 2010 - 09 2011
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bel Fıtığı
 • Beyin Anevrizması
 • Boyun Fıtığı
 • Omurga Cerrahisi
 • Omurga Kırığı
Tedaviler
 • Epiduroskopi
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Mikrodiskektomi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 45
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Ergo
 • Groupama Sigorta

Timur Yıldırım Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met Nuri..şahin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Öncelikle Timur bey çok beyfendi bir doktor. Benim şikayetimi dikkatle dinledi ve muayene etti. Ameliyat için gerekli açıklamaları tane tane yaptı ve kararı bana bıraktı. Ameliyat öncesi kendisi ile korkularım yüzünden iki defa daha görüştüm. İlk muayene de ve sonraki görüşmelerde sakin bir şekilde bana tüm detayları anlattı. Ameliyat sonrası beni merakla bekleyen hanımıma ameliyatım nasıl geçtiğini odama çıkarak anlatmış. Kendime geldikten sonra kendisi tekrar odama gelerek beni kontrol etti ve ameliyatın nasıl geçtiği hakkında bilgi verdi. Ertesi gün sabah erkenden yine yanıma uğrayarak iyileşme sürecinde nelere dikkat etmem gerektiğini anlattı ve taburcu işlemlerini yapabileceğimizi söyledi. Bunca yıl bel fıtığını boşuna çekmişim. Şimdiden çok rahatım. Kendisine teşekkür ederim. 26-10-2020

iz ..likkol

Ben 1ay öncesi Dr.timur yıldırım hocama bel fıtığından amaliyat oldum ve bugün yürüyorsam önce rabbimden sonra ondan ve ekibinden allah razı olsun ilgi ve alakalarından gösterdiği mütevaziliğinden ilgisinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım Başarılarının devamını dilerim allah razı olsun kendisinden... 17-03-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Timur Yıldırım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Timur Yıldırım ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Timur Yıldırım ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 45

Doç. Dr. Timur Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Timur Yıldırım için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Timur Yıldırım için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Timur Yıldırım hangi kurumlar Timur Yıldırım ile anlaşmalı?
Doç. Dr. Timur Yıldırım ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Doç. Dr. Timur Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Timur Yıldırım Özel Medicana Konya Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Timur Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Timur Yıldırım Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Epiduroskopi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Mikrodiskektomi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı, Beyin Anevrizması, Boyun Fıtığı, Omurga Cerrahisi, Omurga Kırığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Timur Yıldırım için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Timur Yıldırım muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Timur Yıldırım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Timur Yıldırım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Timur Yıldırım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.