Doç. Dr. Tamer Sekmenli, Konya, Çocuk Cerrahisi

Doç. Dr. Tamer Sekmenli

Çocuk Cerrahisi - Konya

İşeme Bozuklukları, Penis Küçüklüğü, Penis Eğriliği

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Doç.Dr.Tamer SEKMENLİ Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi E blok. 1. Kat Çocuk Cerrahisi Polikliniği Kampüs/KONYA  Selçuklu, Konya
Selcuk Universitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Tamer Sekmenli Kimdir?

Doç. Dr. Tamer Sekmenli, Çocuk Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Tamer Sekmenli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Tamer Sekmenli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Tamer Sekmenli kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. T Sekmenli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Tamer Sekmenli için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. T Sekmenli şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Tamer Sekmenli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Tamer Sekmenli Selcuk Universitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Tamer Sekmenli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Tamer Sekmenli Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve İşeme Bozuklukları, Penis Küçüklüğü, Penis Eğriliği, Organ Nakli Cerrahisi (Transplantasyon), Organ Nakli Cerrahisi (Çocuk ) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Tamer Sekmenli için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Tamer Sekmenli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Tamer Sekmenli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. T Sekmenli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Tamer Sekmenli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. T Sekmenli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.