Doç. Dr. Şükrü Nail Güner, Konya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doç. Dr. Şükrü Nail Güner

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Konya

Aşılama Ve Bağışıklama, Çocuk Alerjisi, Allerjik Astım

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Sekreterliği Yunus Emre Mahallesi, Meram Tıp Fakültesi Hst. No:281, 42090 Meram/Konya, Türkiye  Meram, Konya
Necmettın Erbakan Ünıversıtesı Meram Tıp Fakultesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Şükrü Nail Güner Hakkında

Şükrü Nail Güner Kimdir?

Doç. Dr. Şükrü Nail Güner, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi Şükrü Nail Güner, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Şükrü Nail Güner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Periyodik ateş sendromu

  Merhaba hocam benim 2 yaşındaki kızıma pfapa teşhisi konuldu.ayni zamanda bağışıklığı yapılan testte düşük çıktı. hangi bölüme götürmem gerektiği konusunda bilgi alabilir miyim?teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Şükrü Nail Güner

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Alerjik proktokolit

  Kolay gelsin hocam, 4 buçuk aylık kızımın yaklaşık 1 aydır kakası kanlı ve mukuslu şekilde ve sade anne sütüyle besleniyor. doktorumuz süt alerjisi kaynaklı olduğunu ve deneme yanılma yöntemiyle alerjisi olan besini bulup annesinin yememesini sağlayıp sorunu çözeceğimizi söyledi fakat süt ve süt ürü... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Şükrü Nail Güner

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Şükrü Nail Güner kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. � Güner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Şükrü Nail Güner için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. � Güner şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Şükrü Nail Güner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Şükrü Nail Güner Necmettın Erbakan Ünıversıtesı Meram Tıp Fakultesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Şükrü Nail Güner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Şükrü Nail Güner Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Çocuklarda astım, Çocuklarda egzema, Tüberkülin deri testi(tdt) alanlarında hizmet veriyor ve Aşılama Ve Bağışıklama, Çocuk Alerjisi, Allerjik Astım, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Astım hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Şükrü Nail Güner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Şükrü Nail Güner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Şükrü Nail Güner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. � Güner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Şükrü Nail Güner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. � Güner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.