Doç. Dr. Sertaç Esin, Ankara, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doç. Dr. Sertaç Esin

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji - Riskli Gebelikler - Ankara

Çoğul Gebelikler (İkiz, Üçüz), Zor Doğum (Distosi), İleri Yaş Gebeliği (İleri Anne Yaşı)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Kubilay Sok. No:36 06570 Maltepe / Ankara  Çankaya, Ankara
Baskent Üniversitesi Tip Fakultesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Sertaç Esin Kimdir?

Doç. Dr. Sertaç Esin, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Perinatoloji - Riskli Gebelikler alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Perinatoloji - Riskli Gebelikler Sertaç Esin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ül..ldırım

Doğum her hamile kadın için birine ki' özellikle doktoruna' güven duyma ihtiyacı hissettiği en önemli dönem oluyor. Bir kaç doktorun ardından tamam dedim artık güvenebilirim.Tabi ki her hamilenin beklentisi farklı. Benim doktorumdan beklediğim bana çok olumlu ifadeler kullanmasindan ziyade gerçeklerle en olabildiğince, çözümü ile birlikte yüzleştirmesiydi. Olacak olana geç kalmamaktı.E zaten riskli gebe olduğunuz için moral bulmak size kalıyor. Doğumum gerçekleşti. Çok kısa sürede toparladım. Degerlendirilmesi gereken tek engel hastane koşulları. Sertaç Beye tekrar çok teşekkür ederim .(Zamanlamada tek aksama acil ameliyatlara gitmesi gerektiği durumda muayene saatiniz sarkabilir. Acil ameliyattaki biz de olabilirdik ki öyle oldu o yüzden bizim için çok önem arz etmemişti. ) 04-06-2019

kli..e

İşini titizlikle yapan, çalışkan, ilgili ve son derece deneyimli bir doktor. Kendisine güven duyuyorum söylediklerini önemsiyorum. En ufak detayı bile kaçırmıyor. Kendimi çok şanslı hissediyorum Sertaç bey gibi bir doktor ile karşılaştım. Çok çok teşekkür ediyorum.. 30-09-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Sertaç Esin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Sertaç Esin kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. S Esin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Sertaç Esin için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. S Esin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Sertaç Esin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Sertaç Esin Baskent Üniversitesi Tip Fakultesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Sertaç Esin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Sertaç Esin Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Perinatoloji - Riskli Gebelikler uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Çoğul Gebelikler (İkiz, Üçüz), Zor Doğum (Distosi), İleri Yaş Gebeliği (İleri Anne Yaşı), Gebelik Zehirlenmesi (Eklampsi, Preeklampsi), Perinatoloji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Sertaç Esin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Sertaç Esin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Sertaç Esin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. S Esin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Sertaç Esin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. S Esin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.