Doç. Dr. Serkan Kırık

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - Elazığ
5.0

Ateşli Havale (Febril Konvülziyon), Febril Konvülziyon (Ateşli Nöbet), Katılma (Soluk Tutma) Nöbetleri

5.0

“Kendisi çok bilgili ve hastasıyla ilgilenen bir doktor. Çocuğumuz Urfadan menenjit diye sevkle geldi...” Devamı

Doç. Dr. Serkan Kırık

Beyin emar

Hocam merhaba cocugum icin beyin emari ve ayaklardan emar cekindik sonuc bu yorumlarmisiniz sizden rica etsem 3yasinda BEYİN MR VE DİFFÜZYON MR İNCELEMESİ Yapılan Tetkik Sekansları : FSE T1 axial, FSE T2 aksial, koronal, sagittal ,Flair axial Bulgular : Her iki serebellar hemisfer, pons ve medulla oblongata homojen sinyal intensitesinde izlenmiştir. Supratentoryel düzeyde; serebral gri ve beyaz cevherin sinyal intensitesi normal olarak değerlendirilmiştir. Bazal ganglionlar ve talamuslar norma...

Daha Fazla
Doç. Dr. Serkan Kırık

Doç. Dr. Serkan Kırık tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun. MR raporunda yazan “IV., III ve lateral ventriküllerde minimal dilatasyon izlendi. “ i... Cevabı görmek için tıkla.

27 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

ateşli havale

Hocam merhabalar 15 aylık kız bebeğimiz ateşli havale geçirdi 5 dakika kadar sürdü sonrasında hastaneye götürdük hiç birşey yapmadılar ateşi yoktu sonra ateşi çıkmış 1 dakika kadar yine böbet geçirdi aynı gün oldu bunlar anne babada hastalık geçmişi yok fakat ablamın kızında var çocuk nörolojisine gittik klinikte bir sorun yok dedi doktor eeg çekildi eeg tüm değer normal sınırlarda çıktı.İlaç başlanmadı ama ateşini vs sıkı takip ediyoruz hocam sizce durum nedir beyin MR ı istenmedi Mr çektirmeli...

Daha Fazla
Doç. Dr. Serkan Kırık

Doç. Dr. Serkan Kırık tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun. Bu durum çocukluk çağının ateşli havalesi. Nöbet süresi 15 dakikadan Kısa sürdüyse ve.... Cevabı görmek için tıkla.

27 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Acilll cevap bekliyoruz

Hocam beyin kanaması geçiren hastanız Abdullah Yahya Karaca nın annesiyim. 5 kasımda kontrol için gelmiştik. Bebeğimin sağ gözünde şaşılık oluştu ne yapalım? Tavsiyeniz üzere fizik tedavi görüyoruz şuan. Göz’e mi gidelim size mi gelelim !

Doç. Dr. Serkan Kırık

Doç. Dr. Serkan Kırık tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun. Göze gidin. Sonrasında bize gelin Cevabı görmek için tıkla.

23 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Çocuk Nöroloji Kliniği
Fırat Üniversitesi Hastanesi Çocuk Nöroloji Polikliniği Merkez/Elazığ
Tedaviler
Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi Çocukta gelişimi izleme Riskli bebek takibi Devamı

İlgi Alanları

Ateşli Havale (Febril Konvülziyon) Febril Konvülziyon (Ateşli Nöbet) Katılma (Soluk Tutma) Nöbetleri Baş Ağrıları Sara (Epilepsi) Hastalığı KİBAS (Kafa İçi Basınç Artışı Sendromu)

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Abd*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Kendisi çok bilgili ve hastasıyla ilgilenen bir doktor. Çocuğumuz Urfadan menenjit diye sevkle geldiğinde hiçbir şeyin bilincinde değildi. Yürümesi yoktu. Kendisinin verdiği tedavi sonrası yürüyerek eve gitti. Allah kendisinden ve çocuğumuzla ilgilenen diğer doktorlardan razı olsun.

ST
Sud*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Gerçekten Serkan Bey mükemmel bir doktor kendisine çok teşekkür ediyoruz.Böyle hekimler zor bulunur kendisine minnettarız.Allah razı olsun kensinden hastalara göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı şükranlarımızı sunuyoruz

AE
Adi*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Gerçekten harika bir insan ve harika bir doktor. Çok ilgili ve alakalı, aynı zamanda bizleri dinliyor. Çocuğumun epilepsi olmadığını ve hareket bozukluğu olduğu tanısını koydu. Epilepsi ilaçlarını kesip verdiği tedavi ile çocuğumun şikayetleri kayboldu. İyi ki Elazığdasınız.Şehrimizin sizin gibi insanlara oldukça ihtiyacı var.

mt
Meh*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

çocuğumun bir türlü durmayan nöbetleri vardı serkan hocanın tedavi ve yazdığı ilaclar çok iyi geldi allah razı olsun keşke butun hocalarımızda böyle hastalara ilgi alaka gösterse bence örnek bir doktor

AE
Adi*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Çevre illerde hatta büyükşehirlerde dahi çocuğumun birçok ilaçla durmayan nöbetleri belirgin azaldı. Hatta son 1 aydır nöbet geçirmiyor. Allah ondan razı olsun.

DS
Der*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Elazığ Fırat üniversitesinde tanıştık hani bazen aglasanda geçmez ya içindeki o ateş Umut ararsın ne olur iyi bir şey söylesin diye yavruma bir şey olmasın önce Rabbim sonra umudumuz Serkan hocamız oldu Rabbim onunda karşısına hep kendisi kadar merhametli insanlar çıkarsın iyi ki tanıdık sizi iyiki varsınız....

RB
Ruk*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Kendisiyle Elazığ’da karşılaştık. Harika bir insan ve harika bir doktor. Birçok şehre gitmiştik. Başladığı ilaçtan sonra çocuğumuzun nöbetleri kontrol altına alınmış oldu. Sağolun varolun

Has*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Onu anlatmamiz icin burasi yeterli degil... bizim yolumuz aydinda tanisti. Telefonla arayip oglumuzun durumunu soran bir devlet hastanesi doktoru ozel degil..boyle guzel kalpli insanlara ihtiyacimiz var.... elazig a gitti oglumjzun kontrolu icin yine oraya gittik ayni ozveri ilgi ...allah herseyi gonlune gore versin... cok tesekkurker hocam varolun ..

HY
H. Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2018 kasım ayında tanıdık Serkan beyi. Oğluma yapılan epilepsi teşhisiyle kesişti yolumuz. Anlayışı bilgisi sayesinde Rabbime çok şükür iyiye gidiyoruz. Tedavi sürecinin sonuna yaklaştık biz Serkan beyin sayesinde Rabbimin izniyle. Keşke aydından ayrılmasaydı kaman bir kaç ayımızda da tedavimize birlikte devam edebilseydik. Biz Serkan beyden razıyız Rabbimde razı olsun. Inşaallah başarılarına başarılar ekler.

BA
Beh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Bizi dinleyen ve sabırla açıklama yapan sizin gibi doktorlara ihtiyaçımız var varolun..

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Serkan Kırık ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Serkan Kırık için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Serkan Kırık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Serkan Kırık Fırat Üniversitesi Hastanesi Çocuk Nöroloji Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Serkan Kırık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Serkan Kırık Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi uzmanıdır. Ateşli Havale (Febril Konvülziyon), Febril Konvülziyon (Ateşli Nöbet), Katılma (Soluk Tutma) Nöbetleri alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi, Çocukta gelişimi izleme, Riskli bebek takibi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube