Doç. Dr. Serhat Mertoğlu, Denizli, Diş Hekimi

Doç. Dr. Serhat Mertoğlu

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Denizli

Çene Kapanış Bozuklukları, Çarpık Diş, Diş Yaralanmaları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Saltak Caddesi No: 54  Merkez, Denizli
Merkez Diş Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Serhat Mertoğlu Kimdir?

1980 yılında İzmir'de doğdum.İlk ve orta ögrenimimi İzmir'de tamamladım.2005 yılında Ege Üniversite Dişhekimliği fakültesinden mezun oldum.

2005-2006 yıllarında yedek subay olarak Ankara 3.Hava İkmal Birliğinde askerlik görevimi yaptım.2006-2008 yılları arasında kendime ait muayenehanemde serbest Diş Hekimliği hizmeti verdim.2008-2012 yıllarında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Ortodonti Doktorası ve Uzmanlığı eğitimini tamamladım.2013-2016 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Yardımcı Doçentlik yaptım.2017 yılından itibaren Merkez Diş Kliniğinde Ortodonti Uzmanı olarak mesleki kariyerimi sürdürmekteyim.

Hızlandırılmış Ordodontik tedaviler,Ortognatik Cerrahi ve Lingual tedavi ile ilgilenmekteyim.Seyahat etmeyi ve sporu severim.Bir erkek çocuk babasıyım

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Serhat Mertoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Serhat Mertoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. S Mertoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Serhat Mertoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. S Mertoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Serhat Mertoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Serhat Mertoğlu Merkez Diş Polikliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Serhat Mertoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Serhat Mertoğlu Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Şeffaf braketler, Ortodontik tedavi alanlarında hizmet veriyor ve Çene Kapanış Bozuklukları, Çarpık Diş, Diş Yaralanmaları, Çene Küçüklüğü, Ortodontik Tedaviler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Serhat Mertoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Serhat Mertoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Serhat Mertoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. S Mertoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Serhat Mertoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. S Mertoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.