Doç. Dr. Serdar Baylançiçek

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul
5.0

Uykuda Solunum Durması (Uyku Apnesi), Horlama Ve Uyku Apnesi, Burun Hastalıkları

“Hayatımızda tanıdığımız en düzgün , samimi ve yardımsever hocalardan biri.. Bir gün önce başka bir K...” Devamı

Doç. Dr. Serdar Baylançiçek

Doç. Dr. Serdar Baylançiçek, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, 2001 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları üzerinde tamamlayarak KBB Uzmanı unvanını almıştır. 

Mesleki çalışmalarına Altunizade Acıbadem Hastanesi'nde devam etmektedir.

Altunizade Acıbadem Hastanesi
Altunizade mh. Tophanelioğlu Cd. Okul Sk. no:1 Üsküdar/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Sinüs cerrahisi Horlama cerrahisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Serdar Baylançiçek, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, 2001 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları üzerinde tamamlayarak KBB Uzmanı unvanını almıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2002
Deneyim: 21 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Uykuda Solunum Durması (Uyku Apnesi) Horlama Ve Uyku Apnesi Burun Hastalıkları Vertigo (Baş Dönmesi) İşitme Kaybı Devamı

Deneyimler

Acıbadem Sağlık Grubu (2011 - Devam ediyor)
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı (2010 - 2011)
Artvin Borçka Devlet Hastanesi (2009 - 2010)
Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2007 - 2009)
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı, Uzmanlık Eğitimi (2002 - 2007)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 72 94

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
YT
Yel*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hayatımızda tanıdığımız en düzgün , samimi ve yardımsever hocalardan biri.. Bir gün önce başka bir KBB ye gittiğimizde eşimin kulağını aşırı derecede acıtmakla kalmayıp çekilen tomografiden de hiç bir şey anlamamıştı.. Serdar beye geldiğimizde muayene ve tomografi incelemesinden sonra gerekli işlemleri yapıp kulaktaki problemi ortadan kaldırdı ve eşim çok daha rahat duymaya başladı.. Ayrıca alerji için içtiği hapı da kesip bir sprey yazdı onunla da daha rahatladı.. Allah böyle hocaları başımızdan eksik etmesin.. Her şey için çok teşekkürler.

GY
Giz*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Burun kemiğimde eğrilik ve etlerde büyüme sebebi ile seneledir ciddi manada solunum sıkıntısı çekiyordum. Hekimimiz küçük bir operasyonla bu şikayetlerimi çözebileceğini söyledi. Serdar Beyin bahsettiği ameliyatı olan pek çok arkadaşım felaket tellallıkları yaparak ameliyat sonrasının ne kadar zorlayıcı olduğundan bahsetti. Fakat Serdar Bey o kadar açıklayıcı ve güven verici konuştuki benimle, bir an olsun operasyondan vazgeçmedim. Ve bugün sabah 8 de ameliyatım gerçekleşti. O kadar rahatladım ki daha burnumda 3 gün tutulacak silikonlar olmasına rağmen operasyon öncesinden çok daha rahat nefes alabiliyorum. Herşeyin kendisine has kokusu varmış, bugün demeyimledim doktorumuz sayesinde :) En müthişi ise hiç ağrım yok, ameliyattan sonra uyandığım andan beri inanılmaz enerjiğim, iştahım yerinde, kolaylıkla yemek yiyebiliyorum, ağrı kesiciye asla ihtiyacım yok çünkü hiç ağrım olmadı. Ayrıca sabah ameliyat olmama rağmen öğleden sonra taburcu oldum, an itibariyle evdeyim. Serdar Beye, ekibine ve hastanede çalışan tüm hemşirelere çok teşekkür ediyorum.

MM
Mur*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

--Hastayla iletişimi iyi....Kronik Faranjit rahatsızlığım için baş vurdum...Bir yabancı olarak beni dinledi...Tedavisi olumlu sonuçlandı...Rahat başvura bilirisiniz...Boğaz ağrılarım iyileşti

MT
MEH*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kendisini bu site üzerinden buldum tavisteye üzerine gittik 2 Hafta önce oğlum geniz ameliyatı oldu. Muhteşem biri sıfır ego ve işinin ehli çocuk psikolojisinden çok iyi anlıyor. Allah gönlüne göre versin Kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler Serdar Hocam

PU
Pin*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kendisini bu site vasitasiyla tanidim yine buradan da tesekkur etmesem olmazdi. 3 yasinda ki oglum Ahmet Omer in bademcik ameliyatini gerceklestirdi. Nezaketi,sakinligi,bizleri bilgilendirmesi gercekten ust seviyeydi. Keske herkes sizin gibi isini hakkiyla yapabilse... Allah razi olsun sizden..

ÖB
Özg*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

5 yasındaki oğlumun geniz eti ameliyatını yaptı. Hem oğluma yaklaşımı hem uzmanlığı takdire şayan. Gerçekten çok ilgili artık kbb ile ilgili bişey olduğunda hep ona gidiyoruz. Bankacı Özgür

MD
MUS*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

YORUMLARINIZI OKUDUM ANLADIĞIM KADARIYLA MÜKEMMEL BİR DOKTORSUNUZ BAŞARILARINIZIN DEVAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLARIM

GM
Gaı*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Miracles happen at Acibadem. Thanks to Dr. Serdar Baylancicek, I can breathe through my nose; it is a miracle. On the day of admission, the lovely team at intake assisted me, and Cevdat Bey kindly took me to my room. Dilara Hn, translator, was quick to come and help us, making matters move along. Dr. Zehra Ustalar, anaesthesiologist, listened to my concern about which needle would be used and was able to get my vein on the first try. Very (very) few people can do it, and I am usually left looking like a pin cushion/heroin addict. She also made sure I was not nauseous or sick upon awakening. A first. She is a miracle worker, too. The surgical team was so lovely in greeting me and caring for me, being sensitive to recent shoulder surgery when moving me. Dr. Gereli made sure to communicate with them. The nurses, Melten Hn., Ece Hn., Bensu Hn., and Goktay Bey, all made sure I was ok post surgically; bringing the new pain relief in a timely fashion. The catering and cleaning staff were efficient, gracious, and helpful. (I wish the food services people offered ginger-ale and jello, as they can be helpful to post-surgical patients, but they are not very common in Turkey.) When I needed a pillow, it arrived promptly (looking brand new) with a smile. Housekeeping is great. The catering, cleaning, and housekeeping are such important parts of the team, as they see patients all the time. Everyone who came into my room greeted me and wished me well. Dr. Baylancicek really worked a miracle on my nose, and thanks to him, and Dr. Selin Kocaman, I can breathe for the first time in decades. I am very grateful to Dr. Baylancicek for his skill as a surgeon. He did great work. My nose may be oozing, but there is no bruising, and I can breathe...it is a miracle.

KE
Ker*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhaba, Hastaneniz lokasyon itibarıyla evime yakın olduğundan ve 4 yaşında bir çocuğum olduğundan sık sık hizmet aldığım bir kurum. Özellikle KBB servisinizi ayda 1 ziyaret ediyorum. Memnun olmasam ne kadar yakın olursa olsun gelmem elbette. Bunda ana faktör doktor. Serdar Baylançiçek bu anlamda tüm sorularımı yanıtlayan, uyguladığı tedavi yöntemleri ile kısa sürede sonuç almamızı sağlayan iyi bir hekim.

GM
Gai*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

What a wonderful help Dilara Hn was in securing my appointment. The desk staff at Blok A, 3Kat was helpful, cheerful, and efficient. Dr. Baylançiçek is a very adept diagnostician. He was able to discern what I did not have and what I did have and recommend an appropriate course of treatment. I feel complete confidence in his abilities and am happy I have found him to be my ENT doctor. He''s a great part of the Acibadem team.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Serdar Baylançiçek ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Serdar Baylançiçek için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Serdar Baylançiçek için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Serdar Baylançiçek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117294

Doç. Dr. Serdar Baylançiçek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Serdar Baylançiçek Altunizade Acıbadem Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Serdar Baylançiçek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Serdar Baylançiçek Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Uykuda Solunum Durması (Uyku Apnesi), Horlama Ve Uyku Apnesi, Burun Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Sinüs cerrahisi, Horlama cerrahisi, hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube