Doç. Dr. Selim Büyükkurt

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Selim Büyükkurt Hakkında

Selim Büyükkurt Kimdir?

Doç. Dr. Selim Büyükkurt, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Selim Büyükkurt, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Diploma: 23.08.2005)

Selim Büyükkurt Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.8)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rüvet ..lı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kesinlikle işine aşık bi doktor çok ilgili ve açıklayıcı muayne ediyor 24-03-2021

bra ..tin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tek kelime ile mükemmel bir insan.mükemmel bir doktor Hastaya kendi canından bırı gıbı yaklaşan süper bilgiye sahip bir profesör. yaptıgı işi insanlığı ve kiişiliğini tek gecerim. Hep varolsun Selim hocam. 19-03-2021

u..
Zamanlama
İlgi
Ortam

3 kayıptan sonra ileri yaşta 4. hamileliğimde Selim Hocaya gittim. Gereksiz ilaç ve vitamin kullanımına karşıdır. Her muayenemiz en az 30-45 dk sürdü, ultrasonda çok titiz ve detaylı inceledi, tüm sorularıma sabırla detaylı ve tatminkar cevaplar verdi. Cep telefonu aracılığı ile her zaman ulaşıp yanıt alabildim. Pek sıcakkanlı görünmez hatta gayet ciddi ve mesafelidir ancak hastasını çok iyi analiz eden ve empati kuran bir doktordur. Önceden down sendromlu gebeliğim olduğu için doğrudan amniyosentez istediğimi söylediğimde yaşım nedeniyle yeniden hamile kalamama ihtimalime karşı çok detaylı incelemeler yaparak amniyosenteze gerek kalmadan içimin rahatlamasını sağladı. Keyfi olarak sezeryan yapılmasına karşıdır, o nedenle gereklilik yokken sezeryan istiyorum demeniz bir şey ifade etmez. Ancak hastasının fizyolojik ve psikolojik durumunu çok iyi analiz edip ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirler. Asla ticari düşünmez. Randevu saati ile ilgili uyarmalıyım, hastanenin işleyişi gereği tüm randevular yaklaşık aynı saate veriliyor ve Selim hoca çok detaylı muayene ettiği için 1-2 saat beklemek durumunda kaldığım da oldu. Yine de ilgisi, bilgisi ve gösterdiği özeni düşünce tekrar hamile kalsam yine Selim hocayı tercih ederim. 14-07-2020

et..aş
Zamanlama
İlgi
Ortam

eşimin riskli gebeliği sebebiyle iyi denilen 10'un üzerinde kadın doğum doktoru tanıdım. selim beyin bilgi, tecrübe ve uzmanlığı benim algımın üzerindeydi, insanları övmeyi sevmem ama selim bey her türlü övgüyü hakediyor, kendisi gerçek bir profesyonel. eşiniz ve bebeğinizin sağlığını güvenle selim beye teslim edebilirsiniz. 24-01-2019

tin..at
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok dr gezdim ben böyle mükemmel,mütevazı,ilgili alakalı başka bir dr denk gelmedim çok memmun kaldım.Randevuya gittiginizde farklı olduğunu anlayacaksınız. 28-06-2018

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Selim Büyükkurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Selim Büyükkurt kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. S Büyükkurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Selim Büyükkurt için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. S Büyükkurt şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Selim Büyükkurt ile anlaşmalı?
Selim Büyükkurt kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Selim Büyükkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Selim Büyükkurt Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Selim Büyükkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Selim Büyükkurt Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Doç. Dr. Selim Büyükkurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Selim Büyükkurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Selim Büyükkurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. S Büyükkurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Selim Büyükkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. S Büyükkurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.