Doç. Dr. Sedat Işıkay

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - Gaziantep

Genetik Hastalıklar, Havale, Merkezi Sinir Sistemi

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Osmangazi, Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Üniversite Blv., 27310  Şehitkamil, Gaziantep
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Sgk Anlaşmalı

Sedat Işıkay Hakkında

Sedat Işıkay Kimdir?

Doç. Dr. Sedat IŞIKAY, 1977 yılında Iğdır ilinde doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından, 1995 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında tamamlayarak tıp doktoru ünvanı almış, 2001-2003 yılları arasında Iğdır, 2 Nolu Sağlık Ocağında pratisyen doktor olarak görev yapmıştır. İhtisasına ise 2004 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış ve 2009 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2009 yılında 5 ay boyunca Hakkari, Yüksekova Devlet Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak mecburi hizmet görevini yapmıştır. 2009-2012 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk Nöroloji Bilim Dalında, çocuk nöroloji yan dal eğitimini tamamlayan Doç. Dr. Sedat IŞIKAY 2012-2015 yılları arasında Gaziantep Çocuk Hastanesi’nde Çocuk Nöroloji Uzmanı olarak Devlet Mecburi Hizmet görevini tamamlamıştır. 2015 tarihinde Doçentlik sınavını geçerek Doçentlik ünvanını almış, 05.06.2015-2016 tarihleri arasında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Nöroloji Bilim Dalı’nda Bilim Dalı Başkanı ve öğretim elemanı olarak görev yapmıştır. 2016 yılından beridir Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Yüksek Okulu, Fizik Tedavi Bölümünde öğretim elemanı olarak ve eş zamanlı olarak Gaziantep Medical Park Hastanesi’nde çalışmaya devam etmektedir.  

İyi düzeyde İngilizce bilen Doç. Dr. Sedat IŞIKAY evli ve bir erkek, iki kız olmak üzere üç çocuk babasıdır.

 

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZIANTEP ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Genetik Hastalıklar
 • Havale
 • Merkezi Sinir Sistemi
 • Baş Ağrıları
 • Konvulziyonlar
Tedaviler
 • Alerji tanı ve tedavileri
 • Çocukta gelişimi izleme
 • Büyüme takibi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ödüller
 • En iyi Sözel Sunu Ödülü. 19. Ulusal Çocuk Nöroloji Kongresi. “Febril Nöbet Etiyolojisinde Viral Etkenlerin Araştırılması (EFES Çalışması)”. 19-23 Nisan, Cornelia Diamond, Belek, Antalya, 2017. (19.04.2017)
Fotoğraflar

Sedat Işıkay Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..

Gaziantep'teki en iyi çocuk doktoru. Çocuğumuz sayesinde iyileşti. İyi ki varsınız hocam. 25-03-2017

met..

3 sene önce çocuğumuz havale geçirdiğinde Sedat hocaya gelmiştik. Sağolsun hemen ilgilendi çocuğumuz sağlığına kavuştu. Allah sizden razı olsun. 11-01-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Sedat Işıkay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sedat Işıkay Cevapladığı Sorular

 • Kavernom..

  Merhaba mr sonucuma bakabilirmisiniz? (yaş:17) mr: ventrikül inferiorunda foramen magendi yerleşimli orta hatta yaklaşık 1cm boyutlarında heporajik lezyon dikkati çekmektedir. (kavernom?) tanımlanan lezyona sekonder foramen magendi obliteredir. ancak 4. ventrikül boyutları doğal olup foramen lusc... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Sedat Işıkay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Uykuda irkilme

  3.5 aylik bebegim var gunduzleri uykuya dalarken ve uykunun ilk 30 dksi irkiliyor. bunu her gun yapmiyor bazi gunler oluyor. gece irkilmiyor. endiseleniyorum bir sorun mu var acaba?

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Sedat Işıkay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Sedat Işıkay kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. S Işıkay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Sedat Işıkay için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. S Işıkay şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Sedat Işıkay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Sedat Işıkay Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Sedat Işıkay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Sedat Işıkay Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nörolojisi uzmanıdır. Alerji tanı ve tedavileri, Çocukta gelişimi izleme, Büyüme takibi alanlarında hizmet veriyor ve Genetik Hastalıklar, Havale, Merkezi Sinir Sistemi, Baş Ağrıları, Konvulziyonlar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Sedat Işıkay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Sedat Işıkay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Sedat Işıkay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. S Işıkay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Sedat Işıkay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. S Işıkay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.