Doç. Dr. Seda Özbek

Radyoloji - Konya

Takvim talep et Değerlendir

Seda Özbek Hakkında

Seda Özbek Kimdir?

Doç. Dr. Seda Özbek, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Seda Özbek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Seda Özbek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Seda Özbek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Seda Özbek kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. S Özbek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Seda Özbek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Seda Özbek bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Seda Özbek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Seda Özbek Radyoloji, uzmanıdır.

Doç. Dr. Seda Özbek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Seda Özbek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Seda Özbek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. S Özbek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Seda Özbek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. S Özbek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.