Doç. Dr. Savaş Yılmaz, Yalova, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Doç. Dr. Savaş Yılmaz

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - Yalova

Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Fevzi Çakmak Mah. Şehit Ömer Faydalı Cad. No:84/6 Merkez/ Yalova  Merkez, Yalova

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Savaş Yılmaz Hakkında

Savaş Yılmaz Kimdir?

Doç. Dr. Savaş Yılmaz, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi alanlarında faaliyet göstermektedir. Savaş Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12 2001

Tecrübe: 16 yıl 7 ay

Deneyimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Araştırma Görevlisi
  12 2001 - 11 2006
 • Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
  11 2006 - 08 2010
 • Erciyes Üniversitesi
  08 2010 - 05 2011
 • Meram Tıp Fakültesi Hastanesi
  05 2011 - 07 2018

Ödüller

 • “Erkek Yalancı Hermafrodit Olguların Yetiştirildikleri Cinsiyet İle İlişkili Biyopsikososyal Değişkenler”, Prof. Dr. Mualla Öztürk Çocuk Ruh Sağlığı Ödülü,2006 (01.07.2006)
 • "Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu Olan Çocuklarda Eşlik Eden İçe Yönelim ve Dışa Yönelim Belirtileri Arasındaki İlişkilerin Anksiyete Duyarlığı ve Reaktif Proaktif Agresyon Bağlamında İncelenmesi: Çok Merkezli Bir Çalışmanın Yapısal Eşitlik Modell (01.07.2016)

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Savaş Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Uyuma korkusu

  Mrb.kızım 7 yaşında.uyku saati yaklaşınca stres başlıyor.korkuyor.daha öncede bu durum vardı pandemi sürecinde iyiydi.yasak kalkınca evde kalmak istemiyor.anane babanne arkadaş kuzen farketmez.heryerde kalır.onunla yatarsak daha iyi ama yinede tedirgin.depremden korktuğunu söylüyor genelde.ama ben s... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Savaş Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Konuşma bozuklugu

  Cevabınız için teşekkür ederim hocam. kızım ikili cümle hatta 3 lü cümle kurabiliyor hocam. örneğin baba ise gitti, anne meme ver gibi. fakat bildiği kelimelerle. yeni kelime öğrenmesi yavaş. bunun için napmaliyiz. yukarıda dedikleriniz bu durumda da geçerli mi

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Savaş Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Savaş Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. S Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Savaş Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. S Yılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Savaş Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Savaş Yılmaz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Savaş Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Savaş Yılmaz Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, uzmanıdır. Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Bilişsel davranışçı terapi, Psikofarmakolojik tedaviler alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Enürezis Nokturna (Gece Alt Islatma) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Savaş Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Savaş Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Savaş Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. S Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Savaş Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. S Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.