Doç. Dr. Şafak Olgan

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Antalya

Aşılama (İUİ), Embriyo Dondurma (Cryopreservation), Endometriozis (çikolata kisti), endometrioma

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu,  Konyaaltı, Antalya
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şafak Olgan Hakkında

Şafak Olgan Kimdir?

Doç.Dr Şafak Olgan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Aşılama (İUİ)
 • Embriyo Dondurma (Cryopreservation)
 • Endometriozis (çikolata kisti), endometrioma
 • Gebelik Takibi
 • İnfertilite
Tedaviler
 • İnfertilite ve tüp bebek
 • Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar
 • Laparoskopik histerektomi
 • Laparoskopik myomektomi
 • Laparoskopik tüp ligasyonu

Şafak Olgan Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhabalar, çocuk özlemiyle çıktığımız yolculukta uğradığımız durakların hiçbiri Doç. Dr. Şafak Olgan'da olduğu gibi olmamıştı. Uzun zamandır kendisine ulaşmak istiyorduk ama ulaşamamıştık. Üniversitede çalışmaya devam ediyormuş ve özel hasta da bakıyormuş artık. Beklediğimize değmiş. Çok bilgili ve mükemmel bir doktor. Dışarda 3 sefer denememe rağmen olmamıştı. Tüp bebek ile sayesinde gebeliğim oldu sağlıkla bebeğimizi kucağımıza alacağız inşallah. Bu süreçte bize verdiği emekten, ilgiden, güler yüzlülüğünden aşırı memnun kaldık ve gördük ki merkezdeki diğer hastalar da koridorda kendisini anlata anlata bitiremiyor. Kendisi bir süredir yokmuş. Artık hem tüp bebek merkezinde hem de özel hasta bakmaya başlamış. Tavsiye ederim. Bence hocaların en iyisi! 22-12-2017

riye..par
Zamanlama
İlgi
Ortam

Aylardır adet düzensizliklerim ve aşırı kanamalarım vardı. Gittiğim doktorlar büyük bir miyomumun olduğunu söyledi ve rahimin alınmasının son çare olduğunu söylediler. Bir süre kanamalarım çarpıntım ve kansızlığım oldu. Artık çok çabuk yorulur hale geldim. Sonrasında bir arkadaşımın önerisiyle Şafak hocamı buldum. Kendisini araştırdım ve gerçekten çok başarılı bir doktor olduğunu gördüm. Miyomlar üzerinde de özellikle laporoskopik (kapalı) ameliyatlarda çok başarılı olduğunu öğrendim. Muayene için özel randevu aldım. Ben rahim alınma ameliyatına gireceğim konusunda kendimi hazırlamıştım ama kendisi laparoskopik yöntemle miyomun alınacağını söyledi. Ümitsizliğe kapıldığım bir anda sadece miyomun ameliyatla alınacağını öğrenmek beni çok mutlu etti. Ve akabinde çok başarılı bir ameliyatla miyomumu aldı. Ameliyat tan kısa bir süre sonra toparlandım ve şimdi gayet iyi hissediyorum. Gerçekten işin ehli insanlarda durumunuz daha iyi değerlendiriliyor ve sonuçlar da yüz güldürücü oluyor. Benim durumumda olanlara tavsiyem olur. Doç. Dr. Şafak Olgan iyi ki varsınız. 22-12-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Şafak Olgan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Şafak Olgan kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. � Olgan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Şafak Olgan için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. � Olgan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Şafak Olgan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Şafak Olgan Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Şafak Olgan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Şafak Olgan Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. İnfertilite ve tüp bebek, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Laparoskopik histerektomi, Laparoskopik myomektomi, Laparoskopik tüp ligasyonu, Riskli gebelik takibi, Üreme alanlarında hizmet veriyor ve Aşılama (İUİ), Embriyo Dondurma (Cryopreservation), Endometriozis (çikolata kisti), endometrioma, Gebelik Takibi, İnfertilite hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Şafak Olgan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Şafak Olgan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Şafak Olgan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. � Olgan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Şafak Olgan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. � Olgan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.