Doç. Dr. Reskan Altun, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Doç. Dr. Reskan Altun

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Ankara

Karaciğer Hastalıkları, Pankreas Hastalıkları, Safra Yolu Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Kavaklıdere, Bestekar Sok. No:8, 06680 Çankaya/Ankara, Turkey  Ankara
Özel Liv Hospıtal Ankara

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Reskan Altun Kimdir?

1977 yılında Ankara’da doğdum. Her çocuk gibi baba mesleğine özendim ve üniversite sınavında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tercih ettim. Daha sonra aile geleneğini bozmadım ve İç Hastalıkları Uzmanı olmak için Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda çalışmaya başladım. Beş senelik uzmanlık eğitimim boyunca ülkemizin önde gelen dâhiliye kliniklerinde pek çok değerli uzman ile çalışma imkânı buldum. Uzmanlık eğitimim sırasında değerli hocam Prof. Dr. Ali Özden’in teşviki ile sindirim sistemi hastalıkları üzerinde çalışmaya karar verdim.

İç hastalıkları uzmanı olduktan sonra dünyanın önemli organ nakli merkezlerinden biri olan Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı’nda çalışmaya başladım. Üç yıllık yan dal uzmanlık eğitimim sırasında karaciğer, safra yolları ve pankreas hastalıkları konusunda önemli bir isim olan merhum Prof. Dr. Uğur Yılmaz ile yakın çalışma şansına sahip oldum. Gastroenteroloji uzmanı olduktan sonra 2 yıl süre ile Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde zorunlu devlet hizmetini yaptım. Daha sonra devlet memurluğundan istifa ettim ve Medicana International Ankara Hastanesinde çalışmaya başladım. Burada Prof. Dr. Sadık Ersöz’ün organ nakli ekibinde çalıştım. Girişimsel Gastroenteroloji konusunda bilgi ve görgümü arttırmak için Kore Gastrointestinal Endoskopi Derneği’nin bursu ile Soonchunhyang Üniversitesi Hastanesi Sindirim Sitemi Hastalıkları Merkezinde Prof. Dr. Joo-Young Cho ile birlikte çalıştım. 

2014 yılında Liv Ankara Hastanesinin kurulmasıyla burada çalışmaya başladım. 2016 yılından beri eş zamanlı olarak İstanbul Aydın Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesiyim. Evli ve bir kız çocuğu babasıyım.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2007

Tecrübe: 12 yıl 11 ay

Deneyimler

 • Özel Liv Hospıtal Ankara
  12 2016 - Şu Anda
 • Özel Liv Hospıtal Ankara
  04 2016 - 12 2016
 • Özel Ankara Medıcal Park Hastanesi
  03 2016 - 04 2016
 • Özel Medicana İnternational Ankara Hastanesi
  10 2013 - 12 2014
 • T.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesi
  12 2011 - 10 2013

Ödüller

 • Asian Young Endoscopist Award 2014 in Seoul, Korea (01.01.2014)

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..un

Çok ilgili bir Hekim .Hastalarına iyi davranan, isabetli teşhis ve tedavi yapan değerli bir Doktor. Yakınlarıma ve herkese gastrointestinal hastalıkları için tavsiye ederim. 05-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Reskan Altun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Reskan Altun kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. R Altun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Reskan Altun için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. R Altun şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Reskan Altun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Reskan Altun Özel Liv Hospıtal Ankara bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Reskan Altun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Reskan Altun Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Bilgisayarlı tomografi kolonografisi, Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi), Obezite takibi ve tedavisi, Kolon kanseri görüntüleme, Karaciğerin radyofrekanslı ablasyon, Radyofrekanslı ablasyon, Özofagoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Karaciğer Hastalıkları, Pankreas Hastalıkları, Safra Yolu Hastalıkları, Safra Kesesi Hastalıkları, Polip (Mide, Bağırsak) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Reskan Altun için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Reskan Altun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Reskan Altun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. R Altun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Reskan Altun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. R Altun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.