Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez, İstanbul, Radyoloji

Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez

Radyoloji, Girişimsel Radyoloji - İstanbul

Serebral anevrizma embolizasyonu (Beyin baloncuğu tedavisi kapatılması), İnme (Stroke) tedavisi: Akut beyin damarı tıkanıklığı tedavisi, Serebral arteriovenöz malformasyon embolizasyonu (AVM, Beyin damar yumakları tedavisi veya kapatılması)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Orgenaral Nafiz Gürman Cad. No:18 Samatya  Fatih, İstanbul
İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Özgür Kılıçkesmez Kimdir?

Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez, Radyoloji ve Girişimsel Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Girişimsel Radyoloji Özgür Kılıçkesmez, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

luhan..al

Çok ilgili ve alakalı bir doktor. Anjiomu hemen yaptılar. Süper geçti, Herhangi bir morarma,şişlik,ağrı vs olmadı. çook teşekkürler.. 16-10-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Beyin mr sonucu

  Hocam merhaba yaşım 39 dönemsel baş ağrılarım nedeniyle beyin mr çektirdim raporda (sol bazal ganglion kapsüller düzeyde 11 mm boyutunda ovoid şekilli kistik lezyon izlenmektedir.lezyon çevresinde glotik sinyal değişikliği oluşmuştur.sekel kistik değişiklik açısından anlamlı olabilir.) şeklinde koyu... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Usg sonuclari

  Sayın değerli özgür hocam ben usg çektirdim troid bezi fizyolojik ust sınırlardadır sağda 4.1x1.8x1.6cm solda 4.2x 9.1x1.7cm ölçülmüştür heriki bezi eko strukturu kabalasmistir (kilinik ve labaratuvar trioti yapilmasi)boyundaki yapıları kalibrasyonu tabidir heriki ust servikal jugulidigastrit lojd... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. � Kılıçkesmez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. � Kılıçkesmez şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez Radyoloji, ,Girişimsel Radyoloji uzmanıdır. Balon anjioplasti, Dializ AV fistüllerinde balon anjioplasti (balonla açma), Dural arteriovenöz fistül embolizasyonu (DAVM, Beyin damar fistülleri tedavisi veya kapatılması), Karotid arter(Şah damarı) darlıklarında stentleme veya stent ile tedavisi, Kemoembolizasyon (Karaciğer tümör tedavisi), Periferik anevrizma, arteriovenöz fistül ve malformasyonlarda embolizasyon (damar tıkama), Portal ven embolizasyonu (Portal ven kapatılması), Radyoembolizasyon, Serebral anevrizma embolizasyonu (Beyin baloncuğu tedavisi kapatılması), Serebral arteriovenöz malformasyon embolizasyonu (AVM, Beyin damar yumakları tedavisi veya kapatılması alanlarında hizmet veriyor ve Serebral anevrizma embolizasyonu (Beyin baloncuğu tedavisi kapatılması), İnme (Stroke) tedavisi: Akut beyin damarı tıkanıklığı tedavisi, Serebral arteriovenöz malformasyon embolizasyonu (AVM, Beyin damar yumakları tedavisi veya kapatılması), Balon Anjioplasti (Balonla Damar Darlığı Açılması), Stentleme (stent yerleştirme) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. � Kılıçkesmez ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Özgür Kılıçkesmez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. � Kılıçkesmez hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.