Doç. Dr. Özcan Özdemir

Kardiyoloji - Ankara

Iskemik Kalp Hastalığı, Kemik Erimesi (Osteoporoz), Kalp Ve Damar Hastalıkları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:44 Sincan  Sincan, Ankara
Özel Lokman Hekim Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özcan Özdemir Hakkında

Özcan Özdemir Kimdir?

Doç. Dr. Özcan ÖZDEMİR, tıp eğitimini 1991-1998 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998-2003 yılları arasında Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi'nde yapmış ve Kardiyoloji Uzmanı olmuştur. Aynı anabilim dalında 2014 yılında Doçentliğe yükselmiştir.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Özel Akay Hastanesi'nde, Özel Çağ Hastanesi'nde ve Veni Vidi Mamak Hastanesi'nde görev yapmış olan Doç. Dr. Özcan ÖZDEMİR, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Koru Sincan Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA TÜRKIYE YÜKSEK IHTISAS EGITIM VE ARASTIRMA
İlgilendiği Hastalıklar
 • Iskemik Kalp Hastalığı
 • Kemik Erimesi (Osteoporoz)
 • Kalp Ve Damar Hastalıkları
 • Kalp Sıkışması
 • Kalp Ritim Bozukluğu
Tedaviler
 • Ldl kolesterol testi
 • Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti)
 • Triküspid kapak replasmanı
 • Perkutan mitral balon valvuloplasti
 • Lipoprotein paneli(trigliserit testi(tg))

Özcan Özdemir Değerlendirmeleri

Değerlendir
7 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

uf..AN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Allah herkesi hastalıktan muhafaza etsin lakin yolunuz illa ki bir kardiyoloji uzmanına düşecekse ve Kıymetli Özcan Hocama çıktı ise (benim gibi) inanın ender şanslı insanlardansınız. Böyle güzel kalplerin çoğalması duam ile... 19-03-2021

�L..DAR ASLAN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocamızdan Allah cc razı olsun.20.08.2020 de kalp krizi geçirdim. Acıle kaldırıldığımda ilk müdahaleyi hocam yaptı. Anjiyo yaptı.Elhamdulillah şu an durumum gayet iyi.şükürler olsun.Hocamdan Allah razı olsun 02-09-2020

ahim..bar
Zamanlama
İlgi
Ortam

İnsanlığı doktorluğunun , doktorluğu insanlığının önüne geçen mükemmel ötesi Özcan doktorumuza sonsuz bir saygı duyuyorum.Barcelona deyince aklımıza ilk nasıl Messi geliyorsa,Kardiyoloji deyince Özcan Özdemir hocamız gelir.Rabbim sizlere uzun ömürler versin hocam,Rabbim elinizi ve bilginizi hiç bir zaman şaşırtmasın hocam.Annem Şehri C. hala sağlıklı bir hayat sürüyorsa ,bu sizin sayenizde hocam.Size muayene olduğumuz ilk günden beri her zaman dualarımız sizinle hocam.Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin hocam 02-07-2020

oy..em
Zamanlama
İlgi
Ortam

Özcan hocam kişiliğiyle uzmanlığı ile harika değerli bir hocamızdır ailemden üç kişiyi resmen hayata döndürdü kendisine minnettarız özcan hocam ailemizde baş tacımızdır Rabbim hocamızı ailesine ve bizlere bağışlasın sağlıklı uzun ömürler versin ömrüne ömür katsın inş 06-01-2019

er..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Harika bir insan acil müdahale yapti allaha şükür bir sorun kalmadı günde 3 km yürüyüş yapıyorum elleri dert görmesin. 24-02-2018

ahim..bar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bilgisi ve insanlığı ile 10 numara 10 yıldız bir hocamız.Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin hocam.ulkemizin sizin gibi ender bulunan insanlara çok ihtiyacı var 12-02-2018

leyman..lebi

çok değerli bir insan allah böyle doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin 01-01-2016

7 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Özcan Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Özcan Özdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. � Özdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Özcan Özdemir için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. � Özdemir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Özcan Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Özcan Özdemir Özel Lokman Hekim Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Özcan Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Özcan Özdemir Kardiyoloji, uzmanıdır. Ldl kolesterol testi, Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti), Triküspid kapak replasmanı, Perkutan mitral balon valvuloplasti, Lipoprotein paneli(trigliserit testi(tg)), Elektrofizyolojik test, Komissürotomi, Kalp transplantasyonu, Sol ventriküler destek aygıtı (lvad), Anjiyogram alanlarında hizmet veriyor ve Iskemik Kalp Hastalığı, Kemik Erimesi (Osteoporoz), Kalp Ve Damar Hastalıkları, Kalp Sıkışması, Kalp Ritim Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Özcan Özdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Özcan Özdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Özcan Özdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. � Özdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Özcan Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. � Özdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.