Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Hacettepe, Türkocağı Sok. No:3, 06230 Altındağ/Ankara  Ankara
Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Ve AraşžTırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya Hakkında

Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya Kimdir?

Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 27.08.2003)

Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. N Ordu Gökkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. N Ordu Gökkaya şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya ile anlaşmalı?
Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya Gaziler Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Ve AraşžTırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. N Ordu Gökkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Nilüfer Kutay Ordu Gökkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. N Ordu Gökkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.