Doç. Dr. Muhammed Bora Demirçelik

Kardiyoloji - İstanbul
5.0

Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi), Kalp Çarpıntısı

5.0

“Doç doktor Bora demirçelik Harika bir doktor babamın rahatsızlığını en iyi şekilde tespit Edip bizi ...” Devamı

Doç. Dr. Muhammed Bora Demirçelik

Doç. Dr. Muhammed Bora DEMİRÇELİK, 1978 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2004 - 2009 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Kardiyoloji uzmanı olmuştur. 

2009 - 2011 Yılları arasında Ankara Etlik İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2011 - 2016 yılları arasında ise bir çok özel kuruluşta görev almış ve 2015 yılında ''Doçent Doktor'' unvanı almıştır.

Doç. Dr. Muhammed Bora DEMİRÇELİK, 2016 - 2017 yılları arasında Artvin Hopa Devlet Hastanesi'nde hasta kabulü yapmış mesleki çalışmalarına ise, : Esenler Medipol Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Hastanesi'nde devam etmektedir.

Esenler Medipol Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Hastanesi
Birlik, Bahçeler Cd. No:5, Esenler/İstanbul
Hizmetler
Çarpıntı sebepleri ve tedavisi Eforlu ekg Ekg Eko(ekokardiyografi) Ekogram(ultrason) Devamı

Hakkında

Doç. Dr. Muhammed Bora DEMİRÇELİK, 1978 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2004 - 2009 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Kardiyoloji uzmanı olmuştur.  Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2004
Deneyim: 19 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Kalp Ritim Bozukluğu Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi) Kalp Çarpıntısı Kalp hastalığından korunma Kalp Hastalıkları Devamı

Deneyimler

Özel Muayenehane (2018 - Devam ediyor)
Artvın Hopa Devlet Hastanesı (2016 - 2017)
Ankara Özel Üniversite Hastanesi (2011 - 2016)
Ankara Etlik İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2009 - 2011)
Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2004 - 2009)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Hak*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doç doktor Bora demirçelik Harika bir doktor babamın rahatsızlığını en iyi şekilde tespit Edip bizi en iyi şekilde yönlendirdi. Daha üst mevki ve makamlarda görmek isteriz.

mb
Mur*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doç. Dr. Muhammet Bora Demirçelik; gerek mesleki bilgisi ve tecrübesi gerekse hasta psikolojisini de dikkate alarak hastasıyla ilgilenen, sabırla her sorunuzu dinleyen ve cevaplayan, bilgi ve tecrübesini nezaketi ve beyefendiliğiyle birleştiren, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir kardiyoloji uzmanı, kendisine çok teşekkür ediyorum.

MB
Mih*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doç. Dr. Muhammet Bora Demirçelik doktorumuz Babamin ameliyatsız kalp kapağı (tavi) ameliyati ile ilgili bilgilendirmesi, motive etmesi ,mesleki bilgisi, cesaretli konuşması ile bizi o kadar rahatlatti ki ameliyat yaptirmamiza yön gösterdi özellikle ilgisine teşekkür ediyorum Mihriban.B

DD
Dür*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Tavsiye ile gittim iyi ki tanımışım tesbit tecrübe sabır ve pozitif enerji ...Sabır diyorum çünki oka dar sorum oldu ki hepsine de ayrı ayrı öğreci öğretmen iletişiminde verilen cevapları beni cook memnun bıraktı.kontrollerime de devam edeceğim şanslıyım. Çok teşekkürler.Durdane Duman

EO
Ecm*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Emekli Sandığı kurum doktorumuzun havalesi ile Dr. Bora Demirçelik beyin muayenehanesine gittim.Rahatsızlığımın evveyatını araştırması , detaylı muayenesi, teşhisi ve önerileri ile çok memnun oldum. Emekli Sandığı kurum arkadaşlarıma ve herkese tavsiye ederim doktoruna çok teşekkür ediyorum.

DD
Dür*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Tavsiye üzerine gittim ..iyi ki de gitmişim bir öğrenci öğretmen iletışiminde samimi sabırla verilen cevaplar ...eko ekg...değerlendirmeler yepyeni tertemiz cihazlarla..ve bir psikolog gibi sohbeti ile kendini gelisdirmis pozitif bir doktor bu kadar mı güzel yetışir bir insan..Maşallah Allah ailesine kendisine uzun sağlıklı ömürler nasip etsin...

MT
M. T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Oldukça pozitif bir insan ve kendisini geliştirmiş iyi bir doktor Muhammed Demirçelik. Sağolsun kısa sürede sağlığıma kavuştum.Ben araştırarak bulmuştum Muhammed beyi çok şanslıymışım, herkese tavsiye ediyorum. Çok çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

FE
Fat*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Muhammed bey güler yüzü ile hastasını motive eden, her konuda bilgilendiren sorularını sabırla cevaplayan bir doktor. Rahatsızlığım ile ilgili olarak her noktayı bana aktardıktan sonra tedavime başladık. Muhammed Demirçelik son derece dikkatli de bir tedavi gerçekleştirdi, allaha şükür sağlığıma kavuştum. Teşekkür ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Muhammed Bora Demirçelik ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Muhammed Bora Demirçelik için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Muhammed Bora Demirçelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Muhammed Bora Demirçelik Esenler Medipol Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Muhammed Bora Demirçelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Muhammed Bora Demirçelik Kardiyoloji uzmanıdır. Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi), Kalp Çarpıntısı alanlarında hizmet veriyor ve Çarpıntı sebepleri ve tedavisi, Eforlu ekg, Ekg hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube