Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol, Bursa, Göğüs Cerrahisi

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol

Göğüs Cerrahisi - Bursa

Akciğer Kanseri, Akciğer Apsesi, Akciğer Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 811 63 65

Adres

Odunluk Mah. İzmir Yolu Cad. No:41  Nilüfer, Bursa
Özel Medicana Bursa Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Mehmet Muharrem Erol Kimdir?

Doç.Dr.Mehmet Muharrem Erol, Tıp eğitimine Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamıştır. Uzmanlığını ise, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden alan ve Gögüs Cerrahisi Uzmanı olan  Doç.Dr.Mehmet Muharrem Erol, bir çok kurumda görev almıştır. 

Doç.Dr.Mehmet Muharrem Erol, şuanda Bursa Nilüfer'de bulunan Özel Medicana Bursa Nilüfer Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Akciğer Kanseri
 • Akciğer Apsesi
 • Akciğer Hastalıkları
 • Akciğer Tüberkülozu
 • Akciğer Tümörleri

Tedaviler

 • Akciğer cerrahisi
 • Akciğer Kanseri
 • Akciğer transplantasyonu
 • Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 63 65

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Tomografi sonucu

  Merhabalar lütfen aşağıdaki tomogrofi sonucunu açıklayabilirmisiniz sağ akciğer orta şov segmentlerinde non homojen eır bronkogramlarının izlendiği sekel konsolüde lezyon alanı izlendi sol akciğer üst lob lingüler segmentte lateral kostal plevra komşuluğundan subplevral yerleşimli 3mm çaplı pu... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Göğüs ağrısı

  20 yaşında 1.95 boyunda 90 kilodayım.çok düzensiz,bazen haftada 2 gün bazen de ayda 1 2 defa olan çok şiddetli,ani başlayıp 15-20 dk süren,tüm thoraxa yayılan,umbilicalis bölgeye kadar inen bıçak saplamışlar gibi üst düzeyde ağrı oluşuyor,öleceğimi bile düşünüyorum ağrıdan.kardiyolojiye gittim,kalbi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 63 65

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol Özel Medicana Bursa Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır. Akciğer cerrahisi, Akciğer Kanseri, Akciğer transplantasyonu, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Akciğer Apsesi, Akciğer Hastalıkları, Akciğer Tüberkülozu, Akciğer Tümörleri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol için muayene ücreti nedir?

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.