Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol

Göğüs Cerrahisi - Bursa
5.0

Mediasten Hastalıkları, Kunduracı Göğsü, İleri Evre Akciğer Kanseri Cerrahisi Tedavisi

“Annemin akciğerinde oluşan tümör sayesinde tanıştığımız ve hekim kimliğini sonuna kadar hak eden bir...” Devamı

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol

Doç.Dr.Mehmet Muharrem Erol, Tıp eğitimine Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamıştır. Uzmanlığını ise, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden alan ve Gögüs Cerrahisi Uzmanı olan  Doç.Dr.Mehmet Muharrem Erol, kendi alanında Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Göğüs Cerrahisi merkezlerinde misafir cerrah olarak çalışmalarda bulunmuştur.

Doç.Dr.Mehmet Muharrem Erol, şuanda Bursa Nilüfer'de bulunan Özel Medicana Bursa Nilüfer Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Akciğer Kanseri

Merhaba, Babama yaklaşık 1 ay önce 3.evre akciğer kanseri teşhisi konuldu. Bulgular; Sağ ana bronş üst lob çıkışında 19x27 mm. metabolik boyutlu (Suv max:7.3) lenf nodu /kitle ayrımı yapılamayan hipermetabolizma odağı izlendi.(öncelikle lenf nodu) Sağ hiler interlober bölgede sağ alt lob süperior segment bronşu lokalizasyonunda 55x38mm. metabolik boyutlu (Suv Max:11.7) primer maligniteye ait yumuşak doku dansiteli kitle lezyonu izlendi. Tanımlanan lezyonun distalinde, sağ alt lob süperior se...

Daha Fazla
Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol tarafından cevaplandı

Öncelikle geçmiş olsun, sorunun devamını göremedim ama birinci öncelikli olarak en kısa zamanda TAN... Cevabı görmek için tıkla.

27 Mart 2018 tarihinde cevaplandı.

Tomografi sonucu

Merhabalar lütfen aşağıdaki tomogrofi sonucunu açıklayabilirmisiniz Sağ akciğer orta şov segmentlerinde non homojen eır bronkogramlarının izlendiği sekel konsolüde lezyon alanı izlendi Sol akciğer üst lob lingüler segmentte lateral kostal plevra komşuluğundan subplevral yerleşimli 3mm çaplı pulmoner modül izlendi Sağ akciğer lob bazalinde subplevral-paranmal bülformasyonları plevropankimal lineer retiküller izlendi Sağ akciğer bölümünde belirgin kayıp izlendi Sağ hemitoraks bazalinde ko...

Daha Fazla
Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol tarafından cevaplandı

Öncelikle Geçmiş olsun, bir hastayı sadece bir tomografi ile değerlendirmek çok fayda vermeyebilir. ... Cevabı görmek için tıkla.

27 Mart 2018 tarihinde cevaplandı.

PET raporunun yorumunu rica ediyorum.

Baş ve boyunda patolojik düzeyde FDG tutulumu izlenmemiştir. Sağ alt paratrakeal bölgede (SUV max 4.09),subkarinal bölgede (SUV max 6.19) ve sağ hiler bölgede (SUV max 5.81) multıpl paket tarzında hipermetabolik lenf nodları izlenmiştir. Sağ akciğer alt loba uyan lokalizasyonda plevral dokuda hafif düzensizlik ve kalınlaşma izlenmiştir. Sağ akciğer üst lob posterior segmentte,hiler düzey hizasında periferik yerleşimli,etrafında atelektazik alan bulunan en yoğun yeri yaklaşık 26x17 mm boyutlar...

Daha Fazla
Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol tarafından cevaplandı

Öncelikle geçmiş olsun bu PET-CT yorumu “YORUM: Sağ akciğerde izlenen hipermetabolik kitlesel lezyon... Cevabı görmek için tıkla.

17 Ocak 2018 tarihinde cevaplandı.

Odunluk, İzmir Yolu Cd No:41 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Mediastinal tümör rezeksiyonu İleri Evre Akciğer Kanseri Cerrahisi Tedavisi Video torakoskopik cerrahi (vats) Video destekli torasik cerrahisi Transtorasik iğne aspirasyonu Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç.Dr.Mehmet Muharrem Erol, Tıp eğitimine Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamıştır. Uzmanlığını ise, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden alan ve Gögüs Cerrahisi Uzmanı olan  Doç.Dr.Mehmet Muharrem Erol, kendi alanında Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Göğüs Cerrahisi merkezlerinde misafir cerrah olarak çalışmalarda bulunmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2000
Deneyim: 22 Yıl

İlgi Alanları

Mediasten Hastalıkları Kunduracı Göğsü İleri Evre Akciğer Kanseri Cerrahisi Tedavisi Hematom Güvercin Göğsü Devamı

Deneyimler

Medicana Bursa Hastanesi (2018 - Devam ediyor)
Harvard University, Boston; , Massachussets General Hospital (2015 - 2015)
Amerika Birleşik Devletleri: (2014 - 2015)
Los Angeles, Cedars-Sinai Medical Center (2014 - 2014)
University of California San Diego, Sulpizio Cardio-Vascular Center (2014 - 2014)
Uludağ Üniversitesi (2000 - 2005)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 36 70

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖK
ÖZE*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
23 gün önce
Bronkoskopi
Medicana Bursa

Annemin akciğerinde oluşan tümör sayesinde tanıştığımız ve hekim kimliğini sonuna kadar hak eden bir iyi insan Doç Dr. Mehmet Muharrem EROL. Tedavinin başlangıcından bitimine kadar güler yüzle ve gerçek ilgi ve alaka ile her işlemi yapan ve dolayısıyla sonsuz güven veren bir hekim O. İşinin ehli, elinden gelenden fazlasını yapan, yapacağı/yaptığı her proseste mutlulukla aydınlatıcı bilgiler veren ve akıllarda soru işareti bırakmadan tedaviye inandıran bir dahi O. Ve en önemlisi insanları ve mesleğini sevdiği her halinden belli olan güler yüzüyle ilk karşılaştığınızda sizi iyileştirmeye başlayan iyi insan O. Ve... Ve... Ve... Ne kadar anlatsak lügatın kifayetsiz kalacağı İNSAN

İA
İbr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Güleryüz..hastaya verılen en ıyı ılaçtır..sozınun karşılıgıdır muharrem hocam..kendısı mukemmel bırı ılgılı alakalı cana yakın en onemlısı sızden bırı..kendısınden Allah razı olsın boyle hekımlerın hep olması dılegıyle..

İG
İSM*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Geçirmiş olduğum başarılı operasyonda Mehmet Muharrem hocama, ekibine ve asistanı Tülay hanım’a göstermiş oldukları ilgiye teşekkür ederim.

İA
İbr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Oncelıkle herkese gecmış olsun..akcıgerımde tumor oldıgınu ogrendım bu vesıleyle kendısıyle tanıştım..şehır hastanesındekı doktorlar sağ akcıgerımın tamamen alınması gerktıgını soyledıler..lakın muharrem hocam lobektemıyle amelıuat yaptı..herkese şiddetle tavsıye ederım ılgıısı alakası sıze yaklaşımı hastalıgınızla ılgılı acık sozlu olması elınden gelenı degıl elınden gelenın fazlasını yapan bır doktor..Allah razı olsun kendısınden ayrıca asla sızı hastalık psıkolojısıne sokmayan bırı..işinın ehlı boyle doktorların hep olması dılegıyle..Sonuc olarak muharrem hocama gozukmeden onun fıkırlerını almadan başka bırıne asla ve aslaaa gıtmeyın kendısı bence gogus cerrahı olarak bursada 1 numara..Allah razı olsun hocam başarılarınızın devamını dılerım..

kk
Kud*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

tamamen tesadüfen gittiğim bir hekim. iyi ki gitmişim. çok rahat bir ameliyat geçirdim.işinin ehli ve mükemmel bir hekim.

BU
B U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Doktorumuz çok ilgili ve kafamızdaki soru işaretlerini gideren biri. Bu ay içinde hayatımı kötü etkileyen ve bana rahatsızlık veren el terlemesinden kurtulmak için ameliyat oldum ameliyatım gayet başarılı ve rahat geçti. Asistanı Tülay hanım son derece yardımsever ve güleryüzlü biri çok memnun oldum.

BE
Ban*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Değerli Hekimimiz Muharrem Bey pnömotoraks nedeniyle oğlumun ameliyatını gerçekleştirdi komplikasyon olmadan hızlı ve çok başarılı bir tedavi gördük kısa sürede sağlığımıza sayesinde kavuştuk .Doktorumuz ve asistani Tülay hanım başta olmak üzere Medicana hastanesi Göğüs Cerrahisi servis ve ameliyathane ekibine çok teşekkür ediyorum

Ali Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Akciğerimde bulunan apse sebebiyle doktorumuza gittim. İlk muayne, ameliyat ve ameliyat sonrasında doktorumuz Muharrem Erol ve ekibinin gösterdikleri ilgi ve alakadan çok memnun kaldım.

SM
Ser*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hocam işinin ehli,tam anlamıyla açıklayıcı,hastanın psikolojisini çok iyi anlayan geri dönüş sağlayan profesyonel kadrosu ile başarılı ameliyat ve sonuç elde eden bir hekim gogus cerrahi Muharrem hoca 👍asistanı Tülay hanım fevkalede Güleryüzlü ve ekip çalışmasını üstün bir şekilde yürütebılıyor e bu da çok önemli hocamız sürekli ameliyatta olduğundan teşekkürler gogus cerrahi ekibi 😊👋

EU
Ers*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ocak ayında ameliyatımı yapmıştı. Zor bir Ameliyat süreci gecirmiştim gerekli bilgilendirmelerle çok iyi yönettiler. Güven verdi. Ameliyat başarılı sonuçlandı. Sonrasındaki kontrollerimi gerçekleştirdi ve . Net ve anlaşılır bilgi veren, süreci etkin izleyen ve yürüten güvenilir çok iyi bir doktor. Bütün çalışanlardan Allah razı olsun hepsi güler yüzlü..

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504743670

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol Özel Medicana Bursa Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Mehmet Muharrem Erol Göğüs Cerrahisi uzmanıdır. Mediasten Hastalıkları, Kunduracı Göğsü, İleri Evre Akciğer Kanseri Cerrahisi Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Mediastinal tümör rezeksiyonu, İleri Evre Akciğer Kanseri Cerrahisi Tedavisi, Video torakoskopik cerrahi (vats) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube