Doç. Dr. Mehmet İlker Gökçe

Üroloji - Ankara
5.0

Taş Cerrahisi, Taş Hastalığı, Üreter Taşı

5.0

“İlker Hocam, beni 20 Aralıkta HoLEP yöntemi ile Prostat ameliyatı yaparak ,büyük bir sıkıntıdan ...” Devamı

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi
Altındağ/Ankara
Hizmetler
Endoskopik böbrek taşı tedavisi Flexible urs Endoskopik üreter taşı tedavisi Perkütan böbrek cerrahisi Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Taş Cerrahisi Taş Hastalığı Üreter Taşı Üreter Taşı Perkütan Cerrahi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
TT
Tay*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi

İlker Hocam, beni 20 Aralıkta HoLEP yöntemi ile Prostat ameliyatı yaparak ,büyük bir sıkıntıdan kurtardı. Ameliyat öncesi bizi kafamızda hiç bir soru kalmayacak şekilde ameliyat ve komplikasyonları konusunda ayrıntılı,açıklayıcı,anlaşılır bir yaklaşımla aydınlattı. Ameliyat öncesi ve sonrasın da hem hocamın bizzat kendisi , hem de asistanları günde bir kaç sefer gelerek kontrollerimi yaptılar.Gerekli açıklamalar da bulundular.Ameliyattan sonra, hastanede birkaç gün kalıp taburcu oldum.İlker Hocam dan hem insan olarak,hem hekim olarak çok memnun kaldım .İlker Hocamın duyarlı ,nazik ve anlayışlı tutumundan dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim. TAYFUN HÜSEYİN TAYRAN

HK
Hil*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Babamın böbreğinde riskli bir bölgede büyük boyutta taşı vardı . Değerli İlker hocamızla tavsiye üzerine tanıştık . Allah’a şükür başarılı bir operasyon ile babam taşından kurtuldu.Ameliyat sonrası ağrısı sızısı olmadı kısa sürede toparlandı.İlker hocamız ve ekibine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

DG
Dil*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İlker hoca harika bir Dr, ben ve eşimin böbrek taşlarımızdan kurtulmamızı sağladı ağrısız, acısız bir şekilde yaptığı ameliyatlarla, kendisine çok teşekkür ediyoruz, güler yüzü, tevazusu ile ülkemizin yetiştirdiği önemli bir değerdir.

HB
Hüs*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Değerli hocama tavsiye üzerine geldim başarılı bir ameliyatla beni taşlarımdan ağrısız sızısız kurtardı. Değerli hocama ve ekibine teşekkür ederim. Çok ilgili, güler yüzlü ve başarılı. Herkese güvenle tavsiye ederim.

LÜT*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hocamı çok onemli bir yerden tavsiye üzerine tanıdım.Böbrek taşımın özel bir durumu vardı.Çok ilgili,mutavazı ve gayet sizi rahatlatan yapısı var.Ego sıfır.Ne sorarsanız sorun o kadar guzel açıklıyor ki asla geçistirmiyor asla sizi üzmüyor.Doktor fobisi olan ve travmatik ameliyat geçmişi olan ben bile ameliyat olduğumu anlamadım.Her şey tıkır tıkır işledi hersey o kadar güzel aktıki.Elleri dert görmesin hocamın tek geçerim.Adı övüldüğü kadar varmış.Memnuniyetimi anlatmaya sayfa yetmez.Çok çok tsk ederim hocam.

MD
Mur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Uzun araştırmalar neticesinde Balıkesir İlinden gelerek, 14.10.2021 günü, A.Ü.T.F. İbni Sina Hastanesinde, 2 yıldır ağrısını çektiğim, oldukça büyük böbrek taşlarımdan, Mehmet İlker Gökçe hocamızın başarılı ameliyatı sonrasında kurtuldum. Aynı gün sondam alındı, ertesi günü kendi ihtiyaçlarımı giderip taburcu olacak hale geldim. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ederim. Böbrek taşı şikayetiniz varsa, M. İlker Gökçe hocanın görüşünü almanızı ısrarla öneriyorum.

Yas*** ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sayın hocama ameliyat ettiği başka hastaların tavsiyesi ile ulaştım. Daha önce 3 kere ameliyat oldum hiç taşalrım temizlenmedi. Hocam tek ameliyatta taşlarımdan beni kurtardı. Her iki böbreğimi aynı gün ameliyat oldum ve bir gün sonra da taburcu oldum. Kutu içinde taşlarımı teslim etti. Hocamdan Allah razı olsun. İlmini artırsın

EY
Ekr*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2003yilindan beri farklı farklı prostat ilaçları kullandim. Meğer kendi kendimi oyalamisim. Boş yere geçen 18 yılına oldu ne olduysa. Birde muyeneler, tahliller ve ilaçlara verdiğim paralar. Nihayet, internetten araştırdım ve yönetimden bir dostumun. Vesilesi ile Mehmet İlker gökçe hocamdan randevu aldım. 29/06/2021sali günü holep müdahalesi ile çok şükür kurtuldum. Hocamın oluşturduğu güven bir bambaşka. Teşekkür ederim İlker hocam. Ekibiniz ve siz bir harikasiniz. Dilerim tıp aleminde ilkerlerin sayısı çok olur.

EK
Emi*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gecen haziran tas amaliyat oldum doktorumdan ilker gokce hocamdan allah razi olsun cok basarili sekilde gecti bize goterdigi ilgi alaka icin ona minatarim

SK
Sai*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2 senedir böbrek taşıyla uğraşıyorum sürekli lazerle operasyon geçirdim ve stent takıldı yine de sonuç alamadım tavsiye üzerine İlker hocam la tanıştık tek seferde böbrek taşlarından kurtuldum hemde ağrısız sızısız Allah razı olsun hocamdan böbrek taşı olanlar kesinlikle İlker hocayla tanışmali

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Mehmet İlker Gökçe ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Mehmet İlker Gökçe için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Mehmet İlker Gökçe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Mehmet İlker Gökçe Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Mehmet İlker Gökçe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Mehmet İlker Gökçe Üroloji uzmanıdır. Taş Cerrahisi, Taş Hastalığı, Üreter Taşı alanlarında hizmet veriyor ve Endoskopik böbrek taşı tedavisi, Flexible urs, Endoskopik üreter taşı tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube