Doktorun Adresi

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Basın Sitesi, Basın Sitesi, 35360 Karabağlar/İzmir  İzmir
Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Haciyanlı Hakkında

Mehmet Haciyanlı Kimdir?

Doç. Dr. Mehmet Haciyanlı, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Haciyanlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 25.11.1998)

Mehmet Haciyanlı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ia..EY
Zamanlama
İlgi
Ortam

İAEH Genel Cerrahiye eşimin şikayetleri üzerine gittik ve sevgili Dr. Mehmet Hacıyanlı ve ekibi bizi güleryüzle karşıladılar, ameliyatımız ve tedavimiz aynı özveri ve güleryüzlülükle devam etti. Halen muayeneye gittiğimizde ya da yolda gördüklerinde ismimizle hitap etiklerinde bizi daha çok özel hissetiriyor. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimi sunarım.. 26-03-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Mehmet Haciyanlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Mehmet Haciyanlı kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. M Haciyanlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Haciyanlı için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. M Haciyanlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Haciyanlı ile anlaşmalı?
Mehmet Haciyanlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Haciyanlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Mehmet Haciyanlı Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Mehmet Haciyanlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Mehmet Haciyanlı Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Doç. Dr. Mehmet Haciyanlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Mehmet Haciyanlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Haciyanlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. M Haciyanlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Mehmet Haciyanlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. M Haciyanlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.