Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel, Ankara, Üroloji

Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel

Üroloji, Üroonkoloji - Ankara

Böbrek Hastalıkları, Endoüroloji, İdrar Torbası İltihabı

Randevu Al0 (850) 811 72 08Soru Sor

Doktorun Adresi

Barbaros, Büklüm Sokağı No:72, 06680  Çankaya, Ankara
Özel Ankara Umut Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Servis Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı Havaalanı transfer

Mehmet Bilgehan Yüksel Hakkında

Mehmet Bilgehan Yüksel Kimdir?

Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel, 1979 yılında doğmuş'tur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesin'de eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İzmir Bozyaka Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniğin'de tamamlayarak üroloji uzmanı olmuştur.

Üroloji alanında özellikle ürolojik kanserler ve taş hastalıklarının minimal invaziv/endoskopik tedavisi konularıyla ilgilenmekte olup, bu konularla ilgili eğitimini Almanya Heidelberg Üniversitesi, Heilbronn SLK Hastanesi, Üroloji Kliniği'nde tamamlamıştır. Ürolojik hastalıklar ile ilgili her türlü açık ve kapalı (laparoskopik-perkütan) operasyonları gerçekleştirmektedir.

Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel, mesleki çalışmalarını Çankaya Ankara'da bulunan  Özel Ankara Umut Hastanesi'nde devam ettirerek hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • IZMIR BOZYAKA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yayınlar

 • PROSTAT BUHARLAŞTIRMA AMELİYATI

Yabancı Diller

 • İNGİLİZCE
 • ALMANCA

İlgilendiği Hastalıklar

 • Böbrek Hastalıkları
 • Endoüroloji
 • İdrar Torbası İltihabı
 • İktidarsızlık (Erektil Disfonksiyon, Empotans, Sertleşme Sorunu)
 • Kadında sistit ve tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonları

Tedaviler

 • Şok dalga tedavisi
 • Kısırlık tedavisi
 • Mikro Tese
 • Penis protezi
 • Perkütan böbrek cerrahisi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 72 08

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

IHAN..MAZER

senem tepe Mayıs 3, 2020 DOÇ.DR.MEHMET BİLGEHAN YÜKSEL 73 yasindaki babamin acil endoskopik ureter tas ameliyatini ve prostat buharlastirma ameliyatini basariyla gerceklestiren ve bu surec icerisinde karsilastigimiz diger saglik problemleri ile yakindan ilgilenerek babami sagligina kavusturan uroloji doktoru mehmet bilgehan yuksel hocama ve her turlu sorunumuzu hizla ve guler yuzle cozen uroloji sekreteri aslihan yilmazer'e cok tesekkur ediyoruz. yine ayni ilgili yaklasimla bizi rahatlatan genel cerrahi bolumu doktarlari nail ve yildirim hocalarimiza ve bolum hemsirelerine de sonsuz tesekkurler... yuzuncu yil hastanesi gonul rahatligi ile basvurabilecegimiz bir hastane oldu. 14-05-2020

im..irtürk

Eski 100. yıl hastanesinden eser kalmamış. O kapanmış bitik hastane yönetim değişikliğinden sonra yeniden dizayn edilmiş ve yepyeni bir enerjiyle hayata dönmüş. Bilhassa Hastane Müdürü Ufuk Yekbaşlı Bey'e çok teşekkür ederim. Hastaneye girdiğim ilk andan itibaren ilgisini, yol göstericiligini, personeli senkronize şekilde sevk ve idare becerisiyle sorunlarımı çözme yolundaki görev aşkından dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca üroloji bölümünde görevli hastalığımın tedavisi için ilgi ve alâkalarını esirgemeyen Sn. Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel'e, hemşire ve oda temizliğinden sorumlu arkadaşlara da çok teşekkür ederim. 20-02-2020

met..lerer

Yaklaşık 3 yıldır uğraştığım prostad ~ epididimit ~ prostatit Rahatsızlığımda gitmediğim hastahane kalmamıştı. Bu yaşta kanser teşhisi bile koydular. 35 yaşındayım ve hayata yeniden tutunma mı sağlayan Değerli Hocama teşekkürlerimi bir borç bilirim.. 11-08-2019

a..an

Elli sekiz yaşındayım. Babamın ve Amcamın vefatına sebep olan prostat kanserini henüz klinik aşamasında tespit ederek ameliyat olmamı sağlayan, hiç yayılmadan bu hastalıktan kurtulmama yardımcı olan ve her türlü bilgiyi sorduğumda bir dost gibi cevaplayan doktor... Daha ne diyebilirim ki... B. Aldan 29-07-2019

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ekibim

ÜROLOJİ EKİBİ YENİLENEN YÜZÜYLE YÜZÜNCÜ YIL HASTANESİ 15 yıllık mesleki tecrübe

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 72 08

Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel Özel Ankara Umut Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel Üroloji, ,Üroonkoloji uzmanıdır. Şok dalga tedavisi, Kısırlık tedavisi, Mikro Tese, Penis protezi, Perkütan böbrek cerrahisi, Radikal prostatektomi, Rekonstrüktif Üroloji, Sertleşme problemi, Sistoskopi, Kapalı-açık prostat ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek Hastalıkları, Endoüroloji, İdrar Torbası İltihabı, İktidarsızlık (Erektil Disfonksiyon, Empotans, Sertleşme Sorunu), Kadında sistit ve tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Mehmet Bilgehan Yüksel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cum 14 Ağu
Cmt 15 Ağu
Paz 16 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.