Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Doç. Dr. İsa Coşkun, Antalya, Kalp Damar Cerrahisi

Doç. Dr. İsa Coşkun

Kalp Damar Cerrahisi - Antalya

Kronik Venöz Yetmezliği, Kalp Ağrısı, Üç Damar Hastalığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Zafer Mah.Yıldırım Beyazıt Cad. No:19  Kepez, Antalya
MEMORİAL ANTALYA HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Oyun Odası Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında

İsa Coşkun Kimdir?

Dr. İsa Coşkun 1974 yılında Antalya’nın Manavğat ilçesinde doğdu. İlk ve orta eğitimini Antalya’da tamamladı. 1991 yılında ‘’Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine’’girerek çok sevdiği meslek hayatına ilk adımını atmış oldu. 1997 yılında,’’Eğe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalında’’ uzmanlık eğitimine başladı.

Uzmanlık eğitimi içerisinde; erişkin ve çocuk kalp hastalıklarının  cerrahi tedavisi, aort hastalıklarının cerrahi tedavisi, periferik damar hastalıklarının cerrahi tedavisi, venöz sistem hastalıkların cerrahi tedavisi ve hemodiyaliz hastalarında damar erişim yolları cerrahisiyle ilgili eğitim aldı.

2005 yılında uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra,‘’Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi Kalp Damar Cerrahisi kliniğinde’’uzman olarak çalışmaya başladı. 2013 yılında ‘’Yardımcı Doçent’’ oldu.

Kalp ve damar hastalıklarının cerrahi tedavisiyle ilgili yurt içi ve yurtdışında sunulmuş çok sayıda bildirisi ve bilimsel dergilerde yayınlanmış makalesi bulunmaktadır.

Dr. İsa Coşkun; 2013 yılında Üniversiteler Arası Kurul’a doçentlik sınavı için başvurdu. 2014 yılında girmiş olduğu doçentlik sınavında başarılı olarak ’’Doçent’’ oldu.

Mesleki çalışmalarına Memorial Antalya Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 04 1998

Tecrübe: 22 yıl 1 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi-Uzmanlık Eğitimş
  04 1998 - 09 2005
 • Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Hastanesi Uzman Doktor
  09 2005 - 09 2014
 • Özel Adana Ortadogu hastanesi
  09 2014 - 11 2019
 • MEMORİAL ANTALYA HASTANESİ
  11 2019 - Şu Anda

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Doktorumuz İsa bey elleri öpülesi değeri kıymeti bilinmesi gereken nadir hekimlerimizdendir. Amcamin cok riskli denilen bypass ameliyatıni ve kalp kapak ameliyatıni başarıyla yapmıştır. Kendisinin sıcak tavrı yaklaşımı ailemizden biri gibi bizi anlaması açıklamaları için çok teşekkür ederim. Ameliyat sonrası 5. Günümüzde saglikla ve mutlulukla eve çıktik. Kalp ameliyatlarında doktor kadar ekibinde ıyi olması gerektiğini anladık. İSA BEY kendisini ve ekibini mesleki ve insani deger anlaminda geliştirmiş. Harika bir kalp damar cerrahi ekibi var. Kendisine ve ekibine sonsuz tesekkurler. 21-04-2019

an..ndar

Babam İsmail D. bypass yaptı. çok sağolsun. baba adam 19-07-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. İsa Coşkun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. İsa Coşkun kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. � Coşkun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. İsa Coşkun için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. � Coşkun şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. İsa Coşkun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. İsa Coşkun MEMORİAL ANTALYA HASTANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. İsa Coşkun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. İsa Coşkun Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Kalp bypass ameliyatı, Mitral kapak tamiri, Mekanik protez kapak, Koroner by-pass ameliyatı, Koltuk altı kalp ameliyatları, Karotis ameliyatı, Kapalı kalp ameliyatı, Kalp kapakçığı tamiri, Kalp kapakçığı değişimi, Açık kalp ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Kronik Venöz Yetmezliği, Kalp Ağrısı, Üç Damar Hastalığı, Ventriküler Septal Defekt, Doğuştan Kalp Kapağı Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. İsa Coşkun için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. İsa Coşkun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. İsa Coşkun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. � Coşkun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. İsa Coşkun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. � Coşkun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.