Doç. Dr. Hasan Ersöz

Göğüs Cerrahisi - İzmir
5.0

Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Adenokarsinom, Sırt Nasırı (Elastofibroma Dorsi) Cerrahi Tedavisi

5.0

“Alanında uzman ve yaklaşımı çok sıcak.tesekkur ediyoruz” Devamı

Doç. Dr. Hasan Ersöz

1985 Diyarbakır doğumludur. 2008 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İlk görev yeri olarak Çanakkale Ezine Uluköy Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekimlik yaptı. 2009 Ocak ile 2014 Mart arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Mart 2014’te İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman hekim olarak göreve başladı. 2016 yılında 4 ay süreyle Manisa Devlet Hastanesi’nde görev yaptıktan sonra 08.08.2016’da İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı ve kurucu öğretim üyesi olarak görev aldı. 2020 yılında doçentliğini almıştır.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalını kurdu. 2016 yılında daha önce hiç göğüs cerrahisi kliniği olmayan hastanede bir çok ilki yürüterek kliniği önemli organizasyonlara ev sahipliği yapan, Türkiye’de ve Dünyada çok az merkezde yapılabilen ameliyatları başarıyla uygulayabilen, 2020 itibarı ile 450 üzerinde tıp fakültesi öğrencisi yetiştirmiş bir klinik haline getirdi.


 

Video Yardımlı Torakoskopik Cerrahi (VATS) (Halk arasında kapalı ameliyat olarak da bilinir) hususunda özel eğitimler aldı. 2019 Yılında Shanghai-Çin’de bulunan Tongji Üniversitesi bünyesinde Shanghai Göğüs Hastanesi’nde Dünyada uniportal VATS lobektomi’nin öncüsü olan İspanyol Göğüs Cerrahı Dr. Diego Gonzales Rivas ve Dr. Jiang Lee gibi önemli isimlerle çalıştı ve bu tarihten itibaren Uniportal VATS Lobektomi ameliyatlarını başarıyla uygulamaya başladı.

 

2020 Yılında yönetim kurulu üyesi olduğu Pektus Derneği ile birlikte “Pektus Derneği İzmir Sempozyumu” nu İzmir Katip Çelebi Üniversitesi bünyesinde yürüterek Ana bilim Dalı’na bir çok uluslar arası ve Ulusal önemli ismi davet etmiştir.Dünyada göğüs deformiteleri ile ilgili en önemli isimlerden birisi olan Prof.Dr. Mustafa Yüksel ile birlikte yürüttüğü Pektus Derneği’nin bir çok önemli faaliyetinde halen görevler üstlenmektedir.

Göğüs Deformiteleri (Pektus Ekskavatum, Pektus Karinatum, Pektus Arkuatum, Poland Sendromu, Rib Flare, Sternal Kleftler) en önemli ilgi alanı olup bu konuda ameliyat yöntemlerini (Nuss, Abramson, Ravitch Prosedürleri) başarıyla uygulayabildiği gibi ameliyatsız tedavi yöntemlerini de (Ortez, Vakum, Bandaj, Fizik Tedavi, Diyet) başarıyla uygulamaktadır.

Akciğer Kanserinin Cerrahi tedavisi ve zor akciğer rezeksiyonları da diğer bir özel ilgi alanı olup yurt dışında almış olduğu eğitimin ardından kapalı yöntemle (VATS) başarı ile uygulamaktadır.

30 yaşında elde etmiş olduğu anabilim dalı başkanlığı ve kurucu öğretim üyeliği görevlerini 6 yıldan daha fazla bir süre boyunca başarı ile yürüten, bir makası bile olmayan kliniğini; asistan eğitimi veren, göğüs cerrahisi hastalıklarının tüm spektrumunun ameliyat edilebildiği, akademik ve hizmet kadrosu genişlemiş ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmış bir klinik haline getiren Dr. Ersöz, erken yaştaki bu akademik başarıları sebebiyle akademisyenlikte doygunluğu yaşamış ve özel sektörde hastalarına daha üst düzey hizmet verebilme gereksinimi hissetmiştir. Bu nedenle 2022 Ekim ayından itibaren üniversitedeki görevinden ayrılarak özel muayenehanesinde hasta kabul etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi
Kazımdirik Mah. 184 Sok. No:63 K:1 D:1 35100 Bornova/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Akciğer kanseri Akciğer kanseri cerrahi tedavisi Akciğer zarı (plevra) hastalıkları Akciğer cerrahisi Akciğer ve plevra biyopsisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Oyun Odası Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT Devamı
Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sigorta Allianz Sigorta Groupama Sigorta Mapfre - Genel Sigorta Generali Sigorta Doğa Sigorta Ethica Sigorta Unico sigorta Türkiye Sigorta Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

1985 Diyarbakır doğumludur. 2008 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İlk görev yeri olarak Çanakkale Ezine Uluköy Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekimlik yaptı. 2009 Ocak ile 2014 Mart arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Mart 2014’te İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman hekim olarak göreve başladı. 2016 yılında 4 ay süreyle Manisa Devlet Hastanesi’nde görev yaptıktan sonra 08.08.2016’da İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı ve kurucu öğretim üyesi olarak görev aldı. 2020 yılında doçentliğini almıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.2008
Deneyim: 15 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce, Türkçe

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları Adenokarsinom Sırt Nasırı (Elastofibroma Dorsi) Cerrahi Tedavisi Akciğer Ca Akciğer Kanseri Cerrahi Tedavisi Devamı

Deneyimler

Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi (2022 - Devam ediyor)
İzmir Katip :elebi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi) (2016 - 2022)
Manisa Devlet Hastanesi (2016 - 2016)
İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2014 - 2016)
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (2009 - 2014)
Çanakkale Ezine Uluköy Sağlık Ocağı (2008 - 2009)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 91 39

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
at
Atl*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 gün önce
Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi

Alanında uzman ve yaklaşımı çok sıcak.tesekkur ediyoruz

te
Tun*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 gün önce
Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi

İlk başta gayet güzel güler yüzle karşılandık.Zamanından önce gitmemize rağmen bekletilmedik.Hocamız herşeyi tek tek tane tane anlatarak muayenimizi gerçekleştirdi tabi içimizde rahat ayrıldık yanından eminim tedavi sürecimiz çok güzel sonuçlanacak çoook teşekkürler.

MG
MEH*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 gün önce
Göğüs x-ray
Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi

Hasan hocamiza 8 aylik oglumuzun gogus duvari deformitesi icin gittik. Detayli bilgilendirmesi ve onerileri, yakin ilgisi icin cok tesekkur ederiz.

Öy
Öme*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
20 gün önce
Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi

Tedaviye yeni başladık. İlk izlenimimiz olumlu oldu. 3 yaşındaki çocuğumuzu pektus vakum tedavisi için getirdik. İnşallah güzel bir sonuç alacağımızı ümit ediyoruz

ii
Isa I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
21 gün önce
Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi

Güler yüzlü ,kendinden emin,alanında bilgili,güven verici

eg
Emi*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
26 gün önce
Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi

Biz oğlumun pektus rahatsızlığı için gittik ve çok memnun kaldık hastaya olan ilgisine açıklayıcı anlatımına insana verdiği güven hasta Dr ilişkisi için çok önemli olduğunu düşünüyorum

Fk
Fad*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi

Hastalık ile ilgili gerekli bütün bilgilendirmeleri yaptığı için ve güler yüzü ve samimiyeti için teşekkür ederiz

KH
Kuz*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi

Güler yüzü,her şeyi detaylı anlatımıyla çokkkk memnun kaldık Hasan Ersöz Hocamdan

BY
Buğ*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi

Hasan bey işinin ehli çok üst düzey bir doktor. Kendisi her konuda çok yardımcı oluyor çok ilgili

Kaa*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi

Gayet iyi bilgilendirme yapıldı.Deneyimli bir doktor.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hasan Ersöz ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Hasan Ersöz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Hasan Ersöz için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Hasan Ersöz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504749139

Doç. Dr. Hasan Ersöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Hasan Ersöz Doç. Dr. Hasan Ersöz Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Hasan Ersöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Hasan Ersöz Göğüs Cerrahisi uzmanıdır. Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Adenokarsinom, Sırt Nasırı (Elastofibroma Dorsi) Cerrahi Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer kanseri, Akciğer kanseri cerrahi tedavisi, Akciğer zarı (plevra) hastalıkları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube