Doç. Dr. Hasan Doğar, İstanbul, Kardiyoloji

Doç. Dr. Hasan Doğar

Kardiyoloji - İstanbul

Damar Sertliği, Kalp Romatizması, Panik Atak

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Abdi İpekçi Cad. No: 57 Reasürans Han 1 K-3  Şişli, İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hasan Doğar Hakkında

Hasan Doğar Kimdir?

Doç. Dr. Hasan Doğar, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Doğar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

cay..U

Hasan bey belki de Türkiye'nin en iyi kardiyoloğudur... Ailemizde irsi kalp rahazsızlığı mevcut... Ailecek Hasan beyin hastasıyız... Kalbinizle ilgili hasan beye muayene olmadan kesinlikle tedavi olmayın... 22-12-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Hasan Doğar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hasan Doğar kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. H Doğar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Hasan Doğar için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. H Doğar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Hasan Doğar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Hasan Doğar bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Hasan Doğar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Hasan Doğar Kardiyoloji, uzmanıdır. Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi, Radyal anjiyografi, Platelet sitaferezi(hemaferezis), Komissürotomi, Perkutan mitral balon valvuloplasti alanlarında hizmet veriyor ve Damar Sertliği, Kalp Romatizması, Panik Atak, Aort Hastalıkları, Kalp Kası Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Hasan Doğar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Hasan Doğar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Hasan Doğar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. H Doğar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Hasan Doğar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. H Doğar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.