Doç. Dr. Güray Saydam, İzmir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Doç. Dr. Güray Saydam

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - İzmir

Çabuk Yorulma, Kansızlık (Anemi), Kanama Ve Morarıklıklar

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

EÜTF İç Hastalıkları 35100 Bornova İzmir  Bornova, İzmir
EÜTF

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Güray Saydam Hakkında

Güray Saydam Kimdir?

Doç. Dr. Güray Saydam, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Hematoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Hematoloji Güray Saydam, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Güray Saydam tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Güray Saydam kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. G Saydam ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Güray Saydam için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. G Saydam şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Güray Saydam nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Güray Saydam EÜTF bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Güray Saydam hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Güray Saydam Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır. Lökoferez, Kemik iliği biyopsisi, Hiv testi, Terapötik aferez, Mezenkimal kök hücre alanlarında hizmet veriyor ve Çabuk Yorulma, Kansızlık (Anemi), Kanama Ve Morarıklıklar, Lenf Bezi Kanseri (Lenfoma), Ateş (Nedeni Bilinmeyen Ateş) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Güray Saydam için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Güray Saydam muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Güray Saydam hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. G Saydam ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Güray Saydam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. G Saydam hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.