Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı, Manisa, Radyoloji

Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı

Radyoloji - Manisa

Anevrizmada Stent, Arteriovenöz Malformasyon, Böbrek Filmi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji AB- mANİSA   Manisa
Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Gülgün Yıllmaz Ovalı Kimdir?

Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülgün Yıllmaz Ovalı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Mr çekimi

  Hastamız 7 yaşında.ilk mr sonucunda( sol temporal lobda 54x52 mm çapinda araknoid kist) tanısı konuldu. .elimizde 3 adet farklı yerlerde çekilmiş mr sonuçları bulunmaktadır. 1- 27.04.2011 tarihinde 54x52 mm olarak 2 -02.05.2011 tarihinde 55x42 mm olarak 3- 26.01.2012 tarihinde 60x70 mm olarak te... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. G Ovalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. G Ovalı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı Radyoloji, uzmanıdır. Karaciğer kanserleri, Manyetik rezonans görüntüleme (mrg- mri), Boyun ultrasonu, Tiroid ultrasonu, Jinekolojik görüntüleme alanlarında hizmet veriyor ve Anevrizmada Stent, Arteriovenöz Malformasyon, Böbrek Filmi, Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR), Voiding Sistoüretrografi (İşeme Filmi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. G Ovalı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Gülgün Yıllmaz Ovalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. G Ovalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.