Doç. Dr. Giray Ergin

Üroloji - Ankara

Hipospadias (Yarım Sünnet), Vezikoüretral Reflü, Prostat Büyümesi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No: 13 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Özel Koru Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Giray Ergin Hakkında

Giray Ergin Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi Giray ERGİN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 2005 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2006-2008 yılları arasında Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda görev yaptıktan sonra yine Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde ihtisasına başlamış ve 2013 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur.  

Uzmanlık eğitimi yanı sıra GATA'dan Mikro Cerrahi eğitimi, Üreme Sağlığı ve Aile Planlaması eğitimi ve İlk ve Acil Yardım Kursu almış olan Dr.Öğr.Üyesi Giray ERGİN, 2013-2015 yılları arasında Ağrı Asker Hastanesi'nde görev yapmıştır. 2015 yılında beri ise mesleki çalışmalarına Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir. 

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Hipospadias (Yarım Sünnet)
 • Vezikoüretral Reflü
 • Prostat Büyümesi
 • Prostat Infeksiyonu
 • Böbrek Taşı
Tedaviler
 • Kriyoablasyon
 • Perkütan böbrek cerrahisi
 • Eswt
 • Radikal prostatektomi
 • İdrar yolu darlıkları

Giray Ergin Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

min..kan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sol böbreğimde bulunan taş için başvurduk Giray hocama.. daha ilk karşılaşmamızdan itibaren güler yüzü, samimiyeti ve bilgisiyle aklımızda hiç soru işareti bırakmadı..dün itibariyle de operasyonumu gerçekleştirdi, taburcu olana kadar da ne zaman ihtiyacım olsa tüm içtenliğiyle yanımdaydı..böyle bir doktora kendimi teslim etmenin mutluluğunu ayrıca yaşadım.. teşekkürler hocam! 23-07-2020

et..ur

Hocamız çok güleryüzlü ve samimi biri. Yeni doğan sünneti için kendisine başvurduk ve her şey çok olumlu geçti. Ameliyata tam saatinde geldi ve bizi kapıda karşıladı. 27 günlük bebeğimizi çok güzel bir şekilde kucağına alıp ameliyata götürdü.Gene ameliyat çıkışında oğlumu kucağından teslim aldım. İnsana çok güven veren ve özgeçmişi de bir hayli iyi bir hocamız. Keşke bütün doktorlar kendisi gibi olsa... 26-05-2017

em..oğanlar

Giray Bey'e hızlı cevabından ve detaylı açıklamalarından dolayı teşekkür ederim. 29-09-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Giray Ergin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Giray Ergin Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Giray Ergin kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. G Ergin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Giray Ergin için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. G Ergin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Giray Ergin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Giray Ergin Özel Koru Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Giray Ergin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Giray Ergin Üroloji, uzmanıdır. Kriyoablasyon, Perkütan böbrek cerrahisi, Eswt, Radikal prostatektomi, İdrar yolu darlıkları, İntravenöz pyelografi ( ivp ), İntravenöz ürografi, Kadınlarda cinsel isteksizlik alanlarında hizmet veriyor ve Hipospadias (Yarım Sünnet), Vezikoüretral Reflü, Prostat Büyümesi, Prostat Infeksiyonu, Böbrek Taşı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Giray Ergin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Giray Ergin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Giray Ergin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. G Ergin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Giray Ergin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. G Ergin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.