Doç. Dr. Fatih Ermiş, Tekirdağ, Dahiliye - İç Hastalıkları

Doç. Dr. Fatih Ermiş

Dahiliye - İç Hastalıkları - Tekirdağ

Karaciğer Biyopsisi, Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Yağ Metabolizması Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Gazi Osman Paşa Mah Namık Kemal Bulvarı No: 17/21  Çerkezköy, Tekirdağ
İrmet Hospital Çerkezköy Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Fatih Ermiş Hakkında

Fatih Ermiş Kimdir?

Doç. Dr. Fatih ERMİŞ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Dahiliye Uzmanı olmuştur.

Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, görev almış olan Doç. Dr. mesleki çalışmalarına, Özel İrmet Hospital'da devam etmektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Çok iyi bir doktor araştırarak tedavi uyguluyor ve her soruma da sıkılmadan cevap verdi iyi ki varsınız 01-02-2019

at..as

Çaresizce pazar gecesi acil serviste tedavi için beklerken, Fatih hocam o saatte evinden çıkıp geldi ve dedemin tedavisi için yatışını gerçekleştirdi, tedavi süresince tüm gerekli tedavileri uyguladı. Kendisine inanılmaz bir saygı sevgi duydum. Gerçekten işini hakkıyla yapan ilgili bir doktor onunla karşılaşmak bizim en büyük şansımız oldu. 23-01-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Fatih Ermiş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Fatih Ermiş kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. F Ermiş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Fatih Ermiş için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. F Ermiş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Fatih Ermiş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Fatih Ermiş İrmet Hospital Çerkezköy Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Fatih Ermiş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Fatih Ermiş Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Kısmi gastrektomi, Kolesistektomi, Duodenoskopi(endoskopi), Özofajial manometri, Enterostomi alanlarında hizmet veriyor ve Karaciğer Biyopsisi, Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Yağ Metabolizması Bozuklukları, Primer Biliyer Siroz, Çölyak Hastalığı (Gluten Enteropatisi, Çölyak Spru) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Fatih Ermiş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Fatih Ermiş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Fatih Ermiş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. F Ermiş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Fatih Ermiş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. F Ermiş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.