Fatih Büyükcam Hakkında

Fatih Büyükcam Kimdir?

1981 Konya doğumlu. 1998 yılında Hacettepe İngilizce Tıp’ ta başladığım tıp fakültesi eğitimimi 2006 yılında tamamladım. Aynı yıl Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde Acil Tıp Uzmanlık eğitimine başladım ve 2011 yılında tamamladım. 2014 yılında doçentlik ünvanını aldım. 2015 yılı boyunca Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği’n de Eğitim ve İdari sorumluluk yaptım. 2016 Ekim ayı başından beri Acıbadem Eskişehir Hastanesi’ nde çalışmaktayım.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce (YDS:83,75)

İlgilendiği Hastalıklar

  Fotoğraflar

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Değerlendir

  Hakkında değerlendirme yapın

  Doç. Dr. Fatih Büyükcam tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  Değerlendir

  Son Cevapladığı Sorular

  Soru Sor
  • Sol diz mr sonucu

   Merhaba doktor bey sol diz mr sonucu derin infrapateller bursada sinyal arttirimi mevcuttur (bursit) acl (anteriorkrusiat ligaman) sagital kesitlerde optimal vizolize olmamaktadir aksiyel kesitlerde sinyal artımı dikkati çekmiştir görünüm ilk planda total yırtığı düşündürmüştür (total rüptür) kli... devamı

   Doktor Cevabı:

   Doç. Dr. Fatih Büyükcam

   tarihinde cevapladı.

   Cevabı gör

  • Dikişler alınmadan duş alınabilir mi

   Merhabalar... 9 gün önce belimden büyük bir et beni aldırdım ve 12 kadar dikiş atıldı. dikişler düz bir şekilde değil s şeklinde ve iki gündür pansuman yaparken kıvrım yerinde hafif bir kan lekesi var. bu korkulması gereken bir durum mu? bir de henüz duş almadım o bölgeye su değmesi problem olur mu... devamı

   Doktor Cevabı:

   Doç. Dr. Fatih Büyükcam

   tarihinde cevapladı.

   Cevabı gör

  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  Soru Sor

  Sıkça Sorulan Sorular

  Doç. Dr. Fatih Büyükcam kimdir , telefon numarası nedir?
  Doç. Dr. F Büyükcam ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

  Doç. Dr. Fatih Büyükcam için nasıl randevu alabilirim?
  Doç. Dr. F Büyükcam şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

  Doç. Dr. Fatih Büyükcam nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
  Doç. Dr. Fatih Büyükcam bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

  Doç. Dr. Fatih Büyükcam hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
  Doç. Dr. Fatih Büyükcam Acil Tıp, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

  Doç. Dr. Fatih Büyükcam için muayene ücreti nedir?
  Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Fatih Büyükcam muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

  Doç. Dr. Fatih Büyükcam hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
  Doç. Dr. F Büyükcam ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

  Doç. Dr. Fatih Büyükcam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
  Doç. Dr. F Büyükcam hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

  Bu hekim siz misiniz?
  Bilgileri güncelle


  .