Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erkan Demir Hakkında

Erkan Demir Kimdir?

Doç. Dr. Erkan Demir, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Erkan Demir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Erkan Demir Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ahattin..tinkaya
Zamanlama
İlgi
Ortam

Üroloji alanında çok iyi ve çok bilgili, hastaya olan yaklaşımı samimi. Babam rahatsızdı doktor doktor gezdik ama Erkan hocam sağolsun yüreğimize su serpti. Allah razı olsun. 22-06-2021

ahattin..tinkaya
Zamanlama
İlgi
Ortam

Üroloji alanında çok iyi ve çok bilgili, hastaya olan yaklaşımı samimi. Babam rahatsızdı doktor doktor gezdik ama Erkan hocam sağolsun yüreğimize su serpti. Allah razı olsun. 22-06-2021

..

Alanında çok uzman ve bilgili.Yeni yaklaşımları takip ediyor.Böbrekle ilgili sonuçlarınızı Erkan beye göstermeden karar vermeyin derim.Çünkü böbreğinizi kurtarmak için elinden geleni yapar.Hastalarla iletişimi de çok çok iyi.Ülkemizin onun gibi Dr lara çok ihtiyacı var. 20-06-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Erkan Demir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Erkan Demir kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. E Demir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Erkan Demir için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. E Demir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erkan Demir ile anlaşmalı?
Erkan Demir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Erkan Demir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Erkan Demir Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Erkan Demir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Erkan Demir Üroloji, uzmanıdır.

Doç. Dr. Erkan Demir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Erkan Demir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Erkan Demir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. E Demir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Erkan Demir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. E Demir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.