Doç. Dr. Oral Sökücü, Gaziantep, Diş Hekimi

Doç. Dr. Oral Sökücü

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Gaziantep

Çene Şekil Bozuklukları, Estetik Diş Hekimliği, Diş Teli

Takvim talep etDeğerlendir

Diş Hekiminin Adresi

İncirlipınar Mah. Kepkep Plaza No: 104 Kat: 1  Şahinbey, Gaziantep
Yrd. Doç. Dr. Oral SÖKÜCÜ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Oral Sökücü Hakkında

Oral Sökücü Kimdir?

Doç. Dr. Oral SÖKÜCÜ, 18 Temmuz 1974 yılında Almanya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. Diş Hekimi unvanı almasından sonra Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Ortodonti ihtisasını yaparak 2005 yılında Ortodonti Uzmanı olmuştur. 2006 Yılında aynı üniversitede ''Yardımcı Doçent'' unvanı almış ve 2009 yılında Gaziantep Üniversitesi'nde göreve başlayarak 2011 yılında aynı üniversitede ''Doçent Doktor'' unvanı almıştır.

Aşırı kilo neticesinde obez hastalığının bir neticesi olarak ortaya çıkan nefes almada zorluk (uyku apneası) ile ilgili olarak çalışmaları bulunan Doç. Dr. Oral SÖKÜCÜ, Türk Diş Hekimleri birliği delege üyesi olup, mesleki çalışmalarına Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak çalışmakta ve özel muayenehanesi'nde hizmet vermektedir.

Doç. Dr. Oral SÖKÜCÜ, iyi derecede ingilizce bilmekte, evli ve iki çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
Yayınlar
 • Sökücü Oral, Okşayan R, Uyar M, Ademci KE, Üşümez S. Relationship between head posture and the severity of obstructive sleep apnea. Am J Orthod Dentofacial Orthop.150(6):945-949. 2016
 • Okşayan R, Sökücü Oral, Yeşildal S. Evaluation of maxillary sinus volume and dimensions in different vertical face growth patterns: a study of cone-beam computed tomography. Acta Odontol Scand. 75(5):345-349 2017.
 • Sökücü Oral, Akpinar A, Ozdemir H, Birlik M, Calisir M. The effect of fixed appliances on oral malodor from beginning of treatment till 1 year. BMC Oral Health.16: 14, 2016.
 • Oksayan R, Sökücü Oral, Uyar M, Topcuoglu T. Effects of edentulism in obstructive sleep apnea syndrome. Nigerian Journal of Clinical Practice 18:4:502-505, 2015.
 • Oksayan R, Sökücü Oral, Ucuncu N. The effects of low-level laser therapy on condylar growth with a mandibular advancement appliance in rats. Photomedicine and Laser Surgery Volume 33:5: 252-257, 2015
İlgilendiği Hastalıklar
 • Çene Şekil Bozuklukları
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Diş Teli
 • Dişler Arasında Boşluk
 • Diş, Çene Ve Yüz Arasındaki Uyumsuzluklar
Tedaviler
 • Şeffaf braketler
 • Ortodontik tedavi

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

dan..
Zamanlama
İlgi
Ortam

İşinde çok profesyonelce hareketleri olan güzel görüntüler ortaya çıkaran oral beye çok teşekkürler. Kendisini herkese öneririm. Hem işinde başarılı hem çok ilgili bir doktor. En dikkat ettiği konulardan birisi temizlik. Her şey çok steril diyebilirim. Ortam kullanılan aletler. İşine ve hastasına her zaman saygılı olan oral beye başarılarının devamını diliyorum. 13-07-2017

gis..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kaliteli işler yapmayı başaran Oral bey bu çevrede olanlar için gerçekten büyük bir şans. Ben gittim ve çok memnun kaldım. Eli çok hafif ve ağrısı sızısı olmadan işlemi atlatıyorsunuz. Oral Sökücü mesleği dışında da herkese yardım etmeye çalışan sevecen bir insan. Hem mesleğinde iyi hemde insani yönü iyi olunca diş hekimi oral sökücüye gitmemek için bir sebep bulamıyorum. 18-11-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Oral Sökücü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.