Doç. Dr. Defne Kalaycı, Ankara, Göz Hastalıkları

Doç. Dr. Defne Kalaycı

Göz Hastalıkları - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Adres

Hacettepe, Talatpaşa Blv No:44, 06230 Altındağ/Ankara, Turkey  Ankara
Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..ıngör

Defne hoca nin hastasi olmak bir hasta için en büyük şans Yaklaşık 4 yıldır hastasıyım YBMD tanısıyla tedavime başladı gelinen noktada çok başarılı oldu herşeyden önce umutsuzluğumu umuda cevirdi.Öncelikle mükemmel bir insan ve doktor Hastalarına ilgisi insanlığı bilgi ve tecrubesi konusunda Türkiye'nin en degerli hocalarından . Defne hocam biz hastaların olarak sizi çok seviyoruz Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiyle kalin. Ahmet Alev Aydingör 03.08.2019 05-08-2019

lla..ldırım

Ben Atilla YILDIRIM;retina yırtılması sonucu görmemi sağlayan Sn.Doç.Dr.Defne KALAYCI hanıma çok teşekkür ederim.İyi ki var... 11-06-2017

�kun..r

Ben Özlem GÜR.Endoftalmi hastalığı sonucu tamamen kaybetmiş olduğum gözümü ameliyatla kurtaran,tekrar görmemi sağlayan mucizenin adıdır Defne hoca.Allah binlerce kere razı olsun.Kendisine sağlıklı uzun ömüerler diliyorum. 22-06-2016

al..�aran

Mukrmmel bir doktor 10-11-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Defne Kalaycı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Defne Kalaycı kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. D Kalaycı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Defne Kalaycı için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. D Kalaycı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Defne Kalaycı ile anlaşmalı?

Defne Kalaycı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Defne Kalaycı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Defne Kalaycı Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Defne Kalaycı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Defne Kalaycı Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Doç. Dr. Defne Kalaycı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Defne Kalaycı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Defne Kalaycı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. D Kalaycı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Defne Kalaycı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. D Kalaycı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.