Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cihangir Kaymaz Hakkında

Cihangir Kaymaz Kimdir?

Doç. Dr. Cihangir Kaymaz, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Cihangir Kaymaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ı..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendisine olan minnetimi, duygumu, düşüncemi cümlelerin anlatması çok zor. Nefes aldığım sürece dualarımda yer alacak bu güzel insan. İyi ki var, iyi ki RABBİM karşımıza çıkardı. Annem uzun süredir başka bir hastanenin yoğun bakımında yatıyordu. Tekrarlayan pnömonisi vardı. Bir türlü tedavi edilemiyordu. Acil bir şekilde kendisine ulaşmam gerekiyordu. Sadece internette okuduğum yorumları göz önüne alarak yanına gittim. Hiç bir aracı olmadan beni dinledi. Elimden ne gelirse yaparım dedi. Çok daha fazlasını yaptı. Cihangir hoca oturup dertleşebileceğiniz, fikirlerinizi önemseyen, sizin için en iyisi ne ise onu yapabilecek biri. RABBİMİN güzel vesilesi.. Hastalarınız iyi olduğunda hissettiğiniz sevinçle parlayan gözleriniz gibi ışıl ışıl olsun ömrünüz... Aslı AĞA 11-12-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Cihangir Kaymaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.