Doç. Dr. Cihan Meral, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doç. Dr. Cihan Meral

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - İstanbul

Kas Hastalıkları, Merkezi Sinir Sistemi, Mental Retardasyon (Zeka Geriliği)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Selimiye Mah. Tıbbiye Cad.  Üsküdar, İstanbul
Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Cihan Meral Kimdir?

Doç. Dr. Cihan Meral, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Nörolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Nörolojisi Cihan Meral, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Cihan Meral tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Baş çevresi gelişimi

  Sayın hocam, kızım şu anda 3 ay 1 haftalık ve baş çevresi 38 cm, 2 aylık iken yapmış olduğumuz ölçümde 37,5 idi. doğumda ise 34 cm(3 hafta erken doğdu gebelik zehirlenmesinden). motor gelişimi normal görünüyor. şu anda devit 3, 3 damla veriyoruz. sizce devit 3'den kaynaklı bir sorun mu var? baş çev... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Cihan Meral

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Mr değerlendirmesi

  Hocam merhaba oğlumuz ikiz eşi ve erken doğumdan (36 haftalık) dolayı ve tüp bebek olması hasebiyle bazı sıkıntılarla dünyaya geldi. ilk aylarda diğer kardeşine nazaran oturmasında ve dikilmesinde sorunlar gördüğümüz için doktora gittik ve 1 yaşında çekilen mr sonucu sp teşhisi koyuldu. yaklaşık 1 y... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Cihan Meral

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Cihan Meral kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. C Meral ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Cihan Meral için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. C Meral şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Cihan Meral nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Cihan Meral Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Cihan Meral hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Cihan Meral Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nörolojisi uzmanıdır. Tüberkülin deri testi(tdt), Riskli bebek takibi, Büyüme hormonu testi, Apgar skoru, Yenidoğan işitme taraması alanlarında hizmet veriyor ve Kas Hastalıkları, Merkezi Sinir Sistemi, Mental Retardasyon (Zeka Geriliği), Yürüme Bozuklukları, KİBAS (Kafa İçi Basınç Artışı Sendromu) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Cihan Meral için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Cihan Meral muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Cihan Meral hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. C Meral ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Cihan Meral hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. C Meral hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.