Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Metabolizma Hastalıkları - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve hastalıkları Ana Bilim Dalı, Beslenme ve Metabolizma Bilim Dalı  Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Çiğdem Aktuğlu Zeybek Hakkında

Çiğdem Aktuğlu Zeybek Kimdir?

Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Metabolizma Hastalıkları Çiğdem Aktuğlu Zeybek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Çiğdem Aktuğlu Zeybek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Çiğdem Aktuğlu Zeybek Cevapladığı Sorular

 • Wilson

  Peki protein tozu kullanmamda bi sakınca olur mu karacigerim acısından. tahlillerimin hepsi normal sadece kontrole gidiyorum 6 ayda 1 kere

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Şeker hastası olabilirmiyim ?

  Sağlık kurulusuna bas vurdum kan ve idrar testi yapildi fakat kanda aclik glukozu 97 cikti idrarda ise her hangi bir sorun olmadigi soylendi ve yararlarim iconde cildiyeye cikmam gerektigi soylendi ancak sikayetlerim hala devam etmekte . teşekkurler

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. � Aktuğlu Zeybek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. � Aktuğlu Zeybek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. � Aktuğlu Zeybek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Çiğdem Aktuğlu Zeybek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. � Aktuğlu Zeybek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.