Doç. Dr. Çağlar Çallı

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İzmir
5.0

Bademcik Ve Genizeti, Baş Boyun Kanseri, Burun Estetiği (Rinoplasti)

5.0

“Merhaba. Çok KBB Dr u tanıdım yıllarca . Ya doğruyu söylemediler ya da çöken ve delinen kulak zarlar...” Devamı

Doç. Dr. Çağlar Çallı

Doç.Dr Çağlar Çallı, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise, yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayararak Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına, İzmir Ekol Hastanesi'nde devam etmektedir.

Ataşehir Mah.8019/16 Sok. No:4 Çiğli/İzmir
Hizmetler
Bademcik ameliyatı Burun estetiği (rinoplasti) Endoskopik sinüs cerrahisi Geniz eti ameliyatı Kanser cerrahisi Devamı

Hakkında

Doç.Dr Çağlar Çallı, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise, yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayararak Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Bademcik Ve Genizeti Baş Boyun Kanseri Burun Estetiği (Rinoplasti) Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi Guatr Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
IK
Işı*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhaba. Çok KBB Dr u tanıdım yıllarca . Ya doğruyu söylemediler ya da çöken ve delinen kulak zarlarımın tamirinin mümkün olmadığını söylediler. Başka bir kbb Dr un hatasıydı halbuki durumum. Alkol borik ile iki kulak zarımı da yakmıştı. Küçük kızımı Bi daha duyamıcam, sosyal hayattan kopucam diye ağlarken, son bir umut diyerek internetten Çağlar Çallı hocamı buldum. Bir yaz günüydü ekolü aradım ama taa birkaç hafta sonraya 1 kişilik boş randevu var dediler. Bekledim çaresiz, gittim. Hocam, tereddütsüz doğruyu söyledi ve ben yaparım dedi. Çok rahat bir ses tonuyla konuştu beni ikna etti. Hemen birkaç gün sonra, ölme veya felç kalma ihtimalini göze alarak, ağlayan kızımı evde bırakarak ben de dolu gözlerle ameliyat sedyesine yattım. Ameliyathaneye giden asansörde hasta bakıcı, sana yakışmıyor ağlama diren, dedi bana, acıdı herhalde. Şükür, 4 saat süren zor ameliyattan sağ salim çıktım. Uyanınca ilk sorum, çenem kaymış mı, olmuş. Zar zor konuşarak tabi. Annem, yok düzgün, dedi. Ohhh dedim içimden Sonrasında dakikalarca kadar kan kustum, sadece kan. Ertesi gün taburcu oldum, tabi tüm kafam Sarılı. Kızım korktu benden garibim. 2 kulak da aylar sonra duymaya başladı. 3 ay sürdü iyileşmem. Sonra birinde tekrar az da olsa zaryırtıldı, ama gittikçe kapanıyor. Çok şükrediyorum halime de, doktorumu bulduğuma da... Zor durumdaysanız, sadece ona gidin, derim. Herkese hepimize çok geçmiş olsun.

BK
Bir*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Yaklaşık 1 sene öncesi boğazımda yabancı cisim hissi ile gitmediğim Dr kalmadı Çağlar bey 9. Doktorum ve hiç kimse kesin bir tanı koymadı gittiğim bütün doktorlar faranjit dediler o kadar ultarosyonla baktılar hiç bir şey bulamadılar ve en sonunda radyoloji doktoru eagle sendromu olabileceğimi ve ameliyatın çok riskli olduğunu söyledi ve bu ameliyat için de herhangi bir Dr a guvenemzdim çağlar beyi duydum ve ona gitmeye karar verdim beklediğimden o kadar güler yüzlü o kadar ilgilendi ki ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyata girerken dahi çıkabileceğim umidim yoktu daha 1.5 yaşında çocuğumu, eşimi,ailemi bırakıp ameliyata girdim uyandığımda ise Allah a binlerce kez sukrettim Çağlar bey gibi bir doktora geldiğim için,gezdigim 8 doktor bir Çağlar bey yapmaz bu zamana kadar gördüğüm en iyi,kaliteli, işinin hakkını gerçekten hakkını veren,moral veren güler yüzlü doktor. Çok teşekkür ederim binlerce kez teşekkür ederim Çağlar bey.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Çağlar Çallı ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Çağlar Çallı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Çağlar Çallı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Çağlar Çallı İzmir Ekol Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Çağlar Çallı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Çağlar Çallı Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Bademcik Ve Genizeti, Baş Boyun Kanseri, Burun Estetiği (Rinoplasti) alanlarında hizmet veriyor ve Bademcik ameliyatı, Burun estetiği (rinoplasti), Endoskopik sinüs cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube