Doç. Dr. Burak Doğangün, İstanbul, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Doç. Dr. Burak Doğangün

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - İstanbul

Anoreksiya, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, İnternet Bağımlılığı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

  Fatih, İstanbul
İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakultesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Burak Doğangün Hakkında

Burak Doğangün Kimdir?

Doç. Dr. Burak Doğangün, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi alanlarında faaliyet göstermektedir. Burak Doğangün, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..sun

cerrahpaşatıp fakültesinin çocuk psikiyatrisi branşında yetiştirdiği ender doktorlardan biridir.BAŞARILAR DİLER saygılar ve sevgiler sunarım 17-03-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Burak Doğangün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Burak Doğangün kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. B Doğangün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Burak Doğangün için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. B Doğangün şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Burak Doğangün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Burak Doğangün İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakultesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Burak Doğangün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Burak Doğangün Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, uzmanıdır. Aile çiz testi, Grup terapisi, Eklektik yaklaşım, Alexander pratik yetenek testi, Dinamik psikoterapiler alanlarında hizmet veriyor ve Anoreksiya, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, İnternet Bağımlılığı, Sara (Epilepsi), Asparger Bozukluğu / Sendromu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Burak Doğangün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Burak Doğangün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Burak Doğangün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. B Doğangün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Burak Doğangün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. B Doğangün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.