Bülent Günlüsoy Hakkında

Bülent Günlüsoy Kimdir?

Doç. Dr. Bülent Günlüsoy, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Bülent Günlüsoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bülent Günlüsoy Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..Z
Zamanlama
İlgi
Ortam

sayesinde doktorları sever oldum ..bir kere muhteşem bilgili...babacan..kendinden emin..gözünüz ve gönlünüz onu arıyor..çok nazik iyi niyetli..sorularınıza çok sakin ve net cevaplar veriyor..pozitif bir enerjisi var,,ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SEN VE SENİN GİBİLERİ HOCAM ..SAYGIYLA SEVGİYLE.. 20-04-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Bülent Günlüsoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Bülent Günlüsoy kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. B Günlüsoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Bülent Günlüsoy için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. B Günlüsoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bülent Günlüsoy ile anlaşmalı?
Bülent Günlüsoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Bülent Günlüsoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Bülent Günlüsoy T.c. Sağ. Bak. İzmirgüney Bölg. Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilimleri Üni. Bozyaka Eğit.arşt.hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Bülent Günlüsoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Bülent Günlüsoy Üroloji, uzmanıdır.

Doç. Dr. Bülent Günlüsoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Bülent Günlüsoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Bülent Günlüsoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. B Günlüsoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Bülent Günlüsoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. B Günlüsoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.