Doç. Dr. Barış Sönmez, İstanbul, Göz Hastalıkları

Doç. Dr. Barış Sönmez

Göz Hastalıkları - İstanbul

Arpacık, Keratoplasti-Kornea Nakli, Excimer Laser

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Piyalepaşa Bulvarı, Okmeydanı  Şişli, İstanbul
Memorial

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Barış Sönmez Hakkında

Barış Sönmez Kimdir?

Doç. Dr. Barış Sönmez, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Barış Sönmez, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Kimya..hendisi

Kimyasal travma (gözde asit-alkali yanığı) geçirdiğim için daha önce başvurduğum, gözlerimi muayene eden 2 ayrı Op. Göz Hastalıkları Uzmanı sadece ilaç ile tedavi olur ve 1 hafta 10 güne iyileşir şeklinde yorum yapmışlardı (ki yanlış yorumları, gözlerimdeki hasarı gün geçtikçe daha kötü hale getirdi). Gün ışığına ya da herhangi bir aydınlatmaya dayanamıyor ve gözümün üst yüzeyinden şakaklarıma doğru birçok noktada batma hissi ile kıvranıyordum. Gözlerimde sürekli akma vardı. Her şeyi sadece renk renk baloncuklar halinde ve sisli görüyor, cisimlerin şeklini ya da yerini algılayamıyordum, görememek yürüyüşümü de bozuyordu. Yaptığım araştırma sonucu Sayın Prof. Dr. Barış Sönmez'in Kornea üzerine yaptığı çalışmalara denk geldim ve muayeneye gittim. İlgili tutumu ve aydınlatıcı açıklamaları beni tatmin etti. Gözlerimde ciddi oküler yüzey hasarı, özellikle bir gözümde limbal kök hücre yetmezliği oluşmuştu ve sadece ilaç tedavisi ile devam etmek süreci uzatıyor, gözlerim enfeksiyona açık hale geliyor ve süre sonunda tam bir iyileşme sağlanamayacağı öngörülüyordu. Kornea Ülseri tanısıyla gözüme amniyon membran transplantasyonu yapıldı ve her iki gözüme de ilaç tedavisi uygulandı. Sonuçta her iki gözüm de iyileşti ve görüşüm normale döndü. Belki aylar sürecek iyileşme süresini, bu müdahale ile inanılmaz şekilde kısalttı Barış Bey ve tam iyileşme sağladı. Kimyasal (asit-alkali) yanıklarda EN KISA ZAMANDA alanında yetkin bir doktordan yardım almak gerekiyor. Sadece herhangi bir Göz Hastalıkları Uzmanı ya da Operatör Doktordan bahsetmiyorum. Barış Bey'in Kornea alanındaki bilgisine ve tecrübesine güvenerek sağlığıma kavuştum. Aynı sorunu yaşayanlara kesinlikle tavsiye ederim. 13-10-2019

em..in Akbaş

Merhaba, Yaklaşık bir senedir Barış Hoca’ya düzenli kontrollere giden bir hasta olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki; kendisi hastalarıyla ilgili, takibini yapan ve daima zaman ayıran bir hekimdir. Tedavimin sonucunda gerçekleştirdiği başarılı ameliyat için kendisine birkez daha teşekkürlerimi sunmak isterim ve yeni yerinde başarılarının devamını dilerim. 05-11-2018

an..kanani

Doctor Barış Sönmez the most brilliant ophthalmologist that I’ve ever had the pleasure to learn from and work with. His work ethic is admirable and his patient communication skills are ideal. He is so kind and can handle both adult and pediatric patients with all of them leaving the clinic feeling a lot better than they did coming in. He always puts the patient first and goes beyond to ensure the health and happiness of the patient. In addition, he dedicated the time I had with him to teaching me and making sure I am well-equipped on my way to ophthalmology. I would definitely recommend him for students and patients, and I would love to follow in his footsteps and become an astonishing ophthalmologist like him 09-09-2018

ine..emir

Hayata çerçevelerin arkasından bakmaya ve çerçevesiz soluk günlere uyanmaya alışmış gözlerimi sadece 10 dk’da bu kadar canlandırıp renklendireceğinizi tahmin etmemiştim. Sizin gibi değerli ve bilgili bir Cerrah ile karşılaşmamı ve size gözlerimi emanet ettiğim o 10 dk’yı hayatımın geri kalanını tamamen değiştirecek bir şans olarak görüyorum. Lazer tedavi sonrasında altyazılı film izlerken mutluluktan ağlattığınız için yürekten teşekkürler... 05-03-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Barış Sönmez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Barış Sönmez kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. B Sönmez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Barış Sönmez için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. B Sönmez şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Barış Sönmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Barış Sönmez Memorial bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Barış Sönmez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Barış Sönmez Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Tonometri, Prp tedavisi, Prematüre retinopatisinde göz muayenesi, Tonometre, Korneal ring (kornea içi halka) alanlarında hizmet veriyor ve Arpacık, Keratoplasti-Kornea Nakli, Excimer Laser, Göz Tembelliği (Ambliyopi), Baş Ağrıları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Barış Sönmez için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Barış Sönmez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Barış Sönmez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. B Sönmez ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Barış Sönmez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. B Sönmez hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.