Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Ankara

Şeker Hastalığı (diyabet), Hormon Fazlalığı, Hormon Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Kızılırmak, 1450. Sk. No:13, 06510 Çankaya/Ankara, Türkiye  Eryaman, Ankara
Özel Koru Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Banu Aktaş Yılmaz Kimdir?

Doç. Dr. Banu AKTAŞ YILMAZ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Daha sonra 2005 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden İç Hastalıkları uzmanlığını, 2011 yılında ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları yan dal uzmanlığını almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Yenimahalle Devlet Hastanesi, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi  ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi'nde görev yapmış olan Doç. Dr. Banu AKTAŞ YILMAZ, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..men

Hamileliğim süresince gözüm kapalı güvendiğim özenli titiz yeri geldiğinde terapistim olan doktorum. Herşey için teşekkür ederim. 05-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. B Aktaş Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. B Aktaş Yılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz Özel Koru Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Splenektomi, Hirsutizm (kadında tüylenme fazlalığı ve polikistik over sendromundaki metabolik bozukluklar), Tiroid kan testleri, Galaktore(memeden süt gelmesi), jinekomasti (erkekte memede büyüme) gibi hormonal hastalıklar, Gtt(glukoz tolerans testi), Lenfaferez, Guatr ve diğer tiroid hastalıkları, Anti-mikrozomal antikor(anti-m)(tiroid peroksidaz testi), Hipofiz hastalıkları, Pdc-e2 antijen(antimitokondiyal antikor) alanlarında hizmet veriyor ve Şeker Hastalığı (diyabet), Hormon Fazlalığı, Hormon Hastalıkları, İnfertilite (Kısırlık), Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. B Aktaş Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Banu Aktaş Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. B Aktaş Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.