Doç. Dr. Aziz Bora Karip, İstanbul, Genel Cerrahi

Doç. Dr. Aziz Bora Karip

Genel Cerrahi - İstanbul

Obezite Cerrahisi, Karaciğer Hastalıkları, Kolon Kanseri

Randevu Al 0 (216) 457 37 37

Doktorun Adresi

Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No: 75  Maltepe, İstanbul
İstanbul Onkoloji Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Aziz Bora Karip Hakkında

Aziz Bora Karip Kimdir?

Doç.Dr Aziz Bora Karip, Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayıp Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına İstanbul Onkoloji Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANTALYA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (216) 457 37 37

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gi..netoğlu

Aziz Hocam la 2018 şubat ta acile gittiğimde tanıştık.18 gün yattım hastanede, teşhis tedavi ameliyat hepsi bu kadar kısa sürede, işinin ehli hastalarına karşı ilgi ve sevgi ile yaklaşan mükemmel bir insan iyiki böyle doktorlarımız var. 07-03-2019

in..ıroğlu

İşinde çok ehli ve mükemmel bir insan 19-11-2018

ık..m

Mükemmel bir insan ve idealist bir cerrah. 2015 yılında eşim ve ben acişen hastalık nedeniyle ameliyat olduk, minnetarız. Eline sağlık. 23-02-2017

ık..m

Mükemmel bir insan ve idealist bir cerrah. 2015 yılında eşim ve ben acişen hastalık nedeniyle ameliyat olduk, minnetarız. Eline sağlık. 23-02-2017

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Aziz Bora Karip tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Aziz Bora Karip ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Aziz Bora Karip ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (216) 457 37 37

Doç. Dr. Aziz Bora Karip için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Aziz Bora Karip için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Aziz Bora Karip için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Aziz Bora Karip nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Aziz Bora Karip İstanbul Onkoloji Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Aziz Bora Karip hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Aziz Bora Karip Genel Cerrahi, uzmanıdır. Obezite cerrahisi, Karaciğer cerrahisi, Kolon ve rektum cerrahisi, Mide Cerrahisi, Safra yolları cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Obezite Cerrahisi, Karaciğer Hastalıkları, Kolon Kanseri, Kolorektal Cerrahi, Metabolik Cerrahi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Aziz Bora Karip için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Aziz Bora Karip muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Aziz Bora Karip muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Aziz Bora Karip hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Aziz Bora Karip hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Aziz Bora Karip kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. A Karip ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Aziz Bora Karip nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Aziz Bora Karip İstanbul Onkoloji Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Aziz Bora Karip hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Aziz Bora Karip Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Doç. Dr. Aziz Bora Karip için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Aziz Bora Karip muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Aziz Bora Karip hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. A Karip ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Aziz Bora Karip hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. A Karip hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.