Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Doç. Dr. Aytun Çanga, Ankara, Kardiyoloji

Doç. Dr. Aytun Çanga

Kardiyoloji - Ankara

Damar Tıkanıklığı, Aort Kapağı Hastalıkları, Derin Ven Trombozu (DVT)

Takvim talep etDeğerlendir

Hakkında

Aytun Çanga Kimdir?

Doç. Dr. Aytun ÇANGA, 18 Haziran 1980 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1996 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2009 yılında Kardiyoloji Uzmanı olmuştur.

2009 - 2010 Yılları arasında Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2010 - 2011 yılları arasında Eskişehir Asker Hastanesi'nde, 2011 - 2012 yılları arasında tekrar Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2012 - 2013 yılları arasında Özel Sincan Koru Hastanesi'nde, 2013 - 2015 yılları arasında Özel Etimed Hastanesi'nde, 2015 - 2016 yılları arasında Özel Ankara Umut Hastanesi'nde görev almış olan Doç. Dr. Aytun ÇANGA, mesleki çalışmalarına Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA TÜRKIYE YÜKSEK IHTISAS EGITIM VE ARASTIRMA

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2004

Tecrübe: 15 yıl 9 ay

Deneyimler

 • Özel Koru Ankara Hastanesi
  11 2016 - Şu Anda
 • Özel Ankara Umut Hastanesi
  01 2016 - 11 2016
 • Özel Ankara Umut Hastanesi
  12 2015 - 01 2016
 • Özel Kavaklıdere Umut Hastanesi
  11 2015 - 12 2015
 • Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezi
  11 2015 - 11 2015

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Aytun Çanga tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Aytun Çanga kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. A Çanga ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Aytun Çanga için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. A Çanga şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Aytun Çanga nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Aytun Çanga bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Aytun Çanga hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Aytun Çanga Kardiyoloji, uzmanıdır. Ablasyon, Kalp bypass ameliyatı, Stent(koroner anjiyoplasti), Perkutan mitral balon valvuloplasti, Perkütan komissürotomi alanlarında hizmet veriyor ve Damar Tıkanıklığı, Aort Kapağı Hastalıkları, Derin Ven Trombozu (DVT), Pacemaker, Angina Pektoris hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Aytun Çanga için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Aytun Çanga muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Aytun Çanga hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. A Çanga ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Aytun Çanga hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. A Çanga hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.