Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları - Ankara

Büyüme Hormonu Eksikliği (Boy Kısalığı, Cücelik), Büyüme Hormonu Fazlalığı (Büyüme Hastalığı, Akromegali, Jigantizm, Dev Hastalığı), Osteogenezis İmperfekta (Cam Kemik Hastalığı)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Mutluköy Sitesi 1952 Sok. No: 4 Ümitköy  Çankaya, Ankara
Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ayşın Uçkun Kitapçı Hakkında

Ayşın Uçkun Kitapçı Kimdir?

Doç.Dr. Ayşın Uçkun-KİTAPÇI, Hacettepe Tıp Fakültesi 1981 mezunudur. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını Ankara Hacettepe Üniversitesi Çocuk Hastanesi'nde, Çocuk Endokrinolojisi ihtisasını A.B.D. North Carolina Üniversitesi North Carolina Çocuk Hastanesi'nde tamamlamıştır. İngilizce ve İspanyolca bilir. Amerika Birleşik Devletleri'nden döndüğünden beri hastalarını Ankara'da kabul etmekte olup Çocuk Endokrinolojisi ve genel Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşlarında hastalarına hizmet vermektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

 • Türkiye İş Bankası
 • Vakıfbank
 • TC Merkez Bankası

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Gelişim hakkında

  Hocam merhaba 14 06 2014 doğumlu oğlum 104.5 cm 17.500 kg ağırlığında sizce gelişimi normal mi herhangi bir takibe girmeli miyiz teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Prematür pubarş

  Merhaba hocam 7 yaşında ki kızımın genital bölgesinde kıllanma var. çocuk hastalıkları uzmanına götürdüm. 130 cm boyunda 27 kg. doğduğundan beri yaşıtlarından uzun bir çocuk. kan tahlilleri ultrason sonucu normal çıktı fakat kemik yaşı 9 çıktı. doktorumuz böbrek üstü beziyle ilgili bir sıkıntı olabi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. A Uçkun Kitapçı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. A Uçkun Kitapçı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşın Uçkun Kitapçı ile anlaşmalı?
Ayşın Uçkun Kitapçı ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Türkiye İş Bankası , Vakıfbank , TC Merkez Bankası )

Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Büyüme takibi, Guatr ve diğer tiroid hastalıkları, Hipotroidi, Ergen sağlığı sorunları, Çocuk beslenme bozuklukları, Çocuk beslenme bozuklukları izleme, Büyüme hormonu testi, Ergen hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Büyüme Hormonu Eksikliği (Boy Kısalığı, Cücelik), Büyüme Hormonu Fazlalığı (Büyüme Hastalığı, Akromegali, Jigantizm, Dev Hastalığı), Osteogenezis İmperfekta (Cam Kemik Hastalığı), Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı), Doğumsal Adrenal Hiperplazi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. A Uçkun Kitapçı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. A Uçkun Kitapçı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.